[AD] HSMu 97d99i Exp: 130x Drop: 80%

boianx

New Member
Joined
Jul 30, 2008
Messages
402
Reaction score
58
The Legend is Back HSMU online

#Server Information

- Version 97d+99items 99% bugless

- Expiriance: 130x HARD

- Drop:80%

- LVLup POINTS 5/7

- Max Reset 100

- Reset LVL 350

- Point Per Reset:350

- Clear Inventory,Clear Skils

- No DONATION and SMS system

- Full Dedicted server 24/7 365 day in year NO LAG,NO CRASH,NO BUGS

- Good Ping from all Countries

- Server Hosted from Bulgaria

- Good Supported Admin and GM`s

- Good sucsses rate in chaos machine

- LOL items in shops

- 1 Server - PVP - Warehouse: ON | Trade: Off

- 2 Server - PVP - Warehouse: Off | Trade: On

- Join US

Website : HSOnline 97d+99i - Free MMORPG Server
Forum : Soon
 
Last edited:

Какво му е на нета бе?
Ти гледаш ли дистанцията колко е голяма пхахах..

По темата:
Добър сървър , дано се върнат старите играчи ;)
 
  • Like
Reactions: boianx
8/10 (y)

Играех HSMU преди години, когато още половината мишки с сървъри сега, не знаеха дори крила как да си направят.
Както каза @AirwaveS , дано върнеш хората си.

Успех Боянчо
 
  • Like
Reactions: boianx
Total Accounts: 32 | Total Characters: 23 | Total Guilds: 2 | Online Users: 8 | Server1: Online | Server2: Online | Като за първи ден ;]
 
Успех 9/10 сайта не ми харесва.
 
Това , че преди време сървърът ти беше потръгнал незнам как , не значи че и сега ще потръгне !
Искъш обоснование ?!
Първо да беше се постарал малко един хубав уеб сайт с повечко функции да беше вкарал , файлвете не ги знам може да са хубави може чудовищата и магазините да са хубави но ти казвам моята лична оценка е 5/10 на половина работа си свършил !
 
Това , че преди време сървърът ти беше потръгнал незнам как , не значи че и сега ще потръгне !
Искъш обоснование ?!
Първо да беше се постарал малко един хубав уеб сайт с повечко функции да беше вкарал , файлвете не ги знам може да са хубави може чудовищата и магазините да са хубави но ти казвам моята лична оценка е 5/10 на половина работа си свършил !
Защо ми са повече функции като тези са достатъчни ? Чудовищата са много добри за за хард сървър ... магазините са също добре направени можеш да влезнеш и да провериш преди да говориш за нещо което не си проверил.... нищо лично не го приемай като заяждане :)
 
Нали затова е форума да се коментира и да се подобряват нещата не мисля , че някой от форума би влезнал ;)
 
Slojete w weba online players da se wijda kolko online ima ili statistics sorry za kirilicata