[Guide] How to make a MuServer with router

Здравейте понеже съм с 2 компюъра с 1 рутер ... имам си сървър всичко ... просто искам да пренеса сайта на другия .. какво да направя същото като това ли ? Рутера към сървърското ПС дава ип 192.168.1.100 ... а към 2-рото на брат ми 192.168.1.101 ... ако някой може да помогне да пише тук или на скайп: climber4o

За сайт не ти трябва вътрешно ip, само това ти трябва..
 
  • Like
Reactions: climber4o
аа как може 2 компа с 1 рутер 2 сървръа на му ? аз имам един още един ?
 
които може да го прави това Skype:brutalzzz

Аз мисля че всеки може да го направи въпроса е дали ще го направи вярно (shake) колкото до урока след час ще го пробвам аз сега си махнах рутера защото предния път като пробвах ми даде конект фаилед но по късно осъзнах че съм забравил сял паролите
 
прави каквото пише във урока и глава няма да те боли :) относно сайта искам да кажа на всички които незнаят просто трябва да отворите порт 443 (апаче порт) това е :) и си имате сайт а и също който е със изи пхп слага ип-то от рутера не реалното и сичко е ток поне при мен надявам се да съм помогнал на някого (след като цял ден се мъчих за да стигна до тази информация :d )
 
Не, глобалното ти..
Понякога, може би ще трябжа да си Bridge-нете 2та Local Area Networks накрая (ако нета ви спре) :)
 
nqkoi moje li da mi pomogne da si napravq tazi nastroika s rutera za da pusna server My skype : anton_9600 ako nqkoi moje i iska da mi pomogne da mi pi6e
 
Нещо бьркам който знае точно как става нека да пиши на скайпа ..
 
Бърз гайд:

1. Оправяш всички ИП-та като слагаш локалният за твоята мрежа..., само при CS и GS и Ip.inc в Data слагаш външният ти.

Пример: LAN:192.168.1.5 ; WLAN: 89.84.32.15
Навсякъде слагаш LAN само при GS,CS и Ip.inc слагаш WLAN
и след това отваряш TCP и Both портове в рутера GS PORT, CS Port & JS!
Това е!
 
от каде мога видя кое ми е LAN и кое WLAN ?
 
Да бре това го разбрахмед...
туй не ми е ясно от дека сед отВарят портовете

блаблабла ? ^^