[AD] GrizisMu 97d99i Exp: 150x Drop: 80%

Сървъра е рестартиран и ще бъде пуснат на 07.07.2013 в 18:00(UTC +2:00).Има много нови неща, които можете да видите тук
 
Ами по нищо не можеш да различиш, че става дума за МuOnline..
 
Нужно ли му е :) Стига потребителите които го използват да са доволни от него :)
 
  • Like
Reactions: enduwe
Все пак да покаже някаква загриженост.
 
Все пак да покаже някаква загриженост.

Човек никаква пресдстава си нямаш колко време работя по сървъра .... така че не говори глупости !!! ....
 
Пича си работи по цял ден над сървъра.. Прави всичко възможно да се хареса на другите не мисля, че заслужава това. Се пак да седиш и да се мъчиш да те боли главата от нерви не е работа, поне аз съм така :D. Успех с сървъра всичко най-най ! :)
 
Пича си работи по цял ден над сървъра.. Прави всичко възможно да се хареса на другите не мисля, че заслужава това. Се пак да седиш и да се мъчиш да те боли главата от нерви не е работа, поне аз съм така :D. Успех с сървъра всичко най-най ! :)

И накрая никой не му пука какво ти е коствало всичко и просто казва:

1/10 ;д
 
евала на пича от колко то знам той от скоро почна с му да се занимава и се справя евала пич :)
 
  • Like
Reactions: hrisiz
'Бе аз до колкото го познавам(виртуално) от повече от година се занимава и то успешно за това време ;)
 
  • Like
Reactions: hrisiz
Успех! И един стимул от мен. :)
6309886m.png
 
  • Like
Reactions: hrisiz
ооо 10х:) и уникално е :):) браво :) ако позволиш ще го сложа като лого (think)
Естествено! Ако искаш си направи място за хийдър да ти направя един :)
 
Естествено! Ако искаш си направи място за хийдър да ти направя един :)

ами това ме кефи :) :) ако ти се занимава да напвариш нещо за тоя web най горе на мястото на този ще се радвам :)
 
Много добър сървър :) Свалям шапка на админа ^^ (respect)
 
Ето ти хийдърът:
6310208L.png

А логото, което ти направих си го разширил в сайта сложил си го 500x120px, а то е 439x111px :D:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Wikko0
Много добър сървър :) Свалям шапка на админа ^^ (respect)

:) 10x

Ето ти хийдърът:
6310208L.png

А логото, което ти направих си го разширил в сайта сложил си го 500x120px, а то е 439x111px :D:
10x много сега ще видя да го оправя да седи по добре а това новото ще видя да му направя някакво място 10х много :):)