[AD] GrizisMu 97d99i Exp: 150x Drop: 80%

Offline за малко в понеделник се очаква да е online :)
 
Online Отново :)

a доколкото
Радващо през 1 ден офлайн :)
не е Offline през ден но ако не ти харесва как е сървъра просто драсни 0/10 :D и не говори глупости ;)
 
искам да попитам ако някой знае как да работи с ddos atack или някакъв вид flood ако може да ме тества :) и по възможност да каже какъв е резултата. Благодаря много :) :)
 
искам да попитам ако някой знае как да работи с ddos atack или някакъв вид flood ако може да ме тества :) и по възможност да каже какъв е резултата. Благодаря много :) :)

Май са те тествали - сайта ти не работи... :D
 
  • Like
Reactions: IAmSnake
ми сайта при мен показва че е OK

Edit: sorry барах по настройките на ruter-a и затова :D сега е наред и ако може сега пробвайте :) 10х много :)
 
Last edited:
The server is on 31 Minutes

Т'ва ти грози целия сайт направи го друг цвят .(мое мнение)
 
Текста по скоро е твърде дълъг и мястото му като че ли не е там. По добре го махни :)
 
Текста по скоро е твърде дълъг и мястото му като че ли не е там. По добре го махни :)
ми да го махна не след 1 ден ще се махнат минути и часове и ще останат само дни :) и ще стане по къс :) а за друго място мислех си го ама нз къде а искам да го има за да може да се знае че сървъра е от скоро :)
 
пуснат е вече беше flood :S
 
тук ехп то е 150 в саита е 100 ?
 
"За съжаление все още има хакове които тръгват но се надявам че няма да играете с тях понеже при хващане на играч с хак първи път бан ACC втори път Бан ИП при Динамично ИП Ban Mac Address" <-- Ти щото ще си редовно на линия за да ги следиш хахахах