[AD] GrizisMu 97d99i Exp: 150x Drop: 80%

"За съжаление все още има хакове които тръгват но се надявам че няма да играете с тях понеже при хващане на играч с хак първи път бан ACC втори път Бан ИП при Динамично ИП Ban Mac Address" <-- Ти щото ще си редовно на линия за да ги следиш хахахах

И да не е редовно в сървъра,хакери така или иначе винаги има :s
 
да и то в всеки сервер колкото и да е защитен има хакери :)
 
  • Like
Reactions: Achov
"За съжаление все още има хакове които тръгват но се надявам че няма да играете с тях понеже при хващане на играч с хак първи път бан ACC втори път Бан ИП при Динамично ИП Ban Mac Address" <-- Ти щото ще си редовно на линия за да ги следиш хахахах

не виждам защо да не съм редовно в сървъра или дори и да не мога да съм толкова редовен кой е казал че няма да сложа 4 GM-та да влизат постоянно (think) така че виждам какъв е проблема :)

тук ехп то е 150 в саита е 100 ?

EXP е 100 просто EXP се определи в последните 1 2 часа преди пускането и нямах време да го редактирам навсякъде :)
 
"За съжаление все още има хакове които тръгват но се надявам че няма да играете с тях понеже при хващане на играч с хак първи път бан ACC втори път Бан ИП при Динамично ИП Ban Mac Address" <-- Ти щото ще си редовно на линия за да ги следиш хахахах
просто реших да ти кажа че "Banned:6" заради игра с хак
 
моля някои ако има предложения за сървъра да казва ще се радвам :)
 
GrizisMU беше успешно хакнат и тотално изтрит ... заедно с хард диска ... от неизвестни типове или тип :D
 
Ми нямам думи... :С Ти толкова се стараеше, гадно е... Тцтц, има много лоши хора по тоя свят, а най-лошото е, че голяма част от тях са събрани в България... :(
 
Айде изправяй се,късмет :)
 
хмм сървърът няма да се пуска скоро понеже се оказва че ще ми трябват по добри и нови защити както и мисля да го сложа на Linux понеже съм чувал че по добре защитен от Windows :) или ддз ще се мислят много неща за да може когато се пусне да е както трябва :) а сега нямам никакво време така че най-вероятно лятната ваканция :D
 
EXP Problem Fixed
Added Exile
New Reset Level and New BonusPoints
Added New Spots
AND new Client :):)
 
сървъра е 200x до 24.05.2013 :):) после пак се връща на 100x :)
 
Лого - Пеинт не знам дали въобще може да се води като лого.
Уеб сайта по принцип е под всякаква критика, напоследък всеки гледа как да си направи ,,Новините" по удобни и възможно най малко натрупани за да не дразнят окото, ти явно не си успял.
Колкото до сървъра харесва ми ако беше пуснат от някое по известно име бих го започнал дори сериозно да играя ;):

Успех.
Обща оценка бих ти дал една 7-ца все пак уеб сайтът не прави сървъра ;):
 
Уеб сайта има ужасен дизайн.
Сървърът не съм го пробвал.
 
@mi7aka и аз съм на същото мнение
 
Всеки си има свой вкус... и за мен не е крайно добър дизайна му, но не е ли най-важното сървъра как е и дали сайта върши работа?

Вярно, че той дава първото впечатление на потребителя, но да не бъдем крайни... :)
 
  • Like
Reactions: NereaJLen
Сървъра ти е неустойчив на DdoS (Distributed denial of Service) атака.

!BHT @UDP 78.83.158.151 65000 1048576 120

Report:

Time to initiate the attack: ~498 ms
Time to unresponsive host: ~1980 ms
Data loss percentage by the host: 100%
Attack total duration: 120000 ms
Attack success percentage: 100%

Данните са от ботнет, чрез който изпълних молбата ти за DdoS тест. Атаката беше изпълнена директно към IP адрес 78.83.158.151 с честота 1Gbps (един гигабит в секунда) и размер на пакетите 65000 килобайта от 25 на брой атакуващи хоуста (или по-известни като зомбита). Успеха на атаката продължила 120 секунди е 100%, като времето необходимо за стартирането и е половин секунда, а времето необходимо за пълна загуба на данни и връзка на IP адреса/Host-а с интернет е 2 секунди.

Към момента единствената успешна защита срещу DdoS (Distributed denial of Service) атаки (моля да не се бърка с DoS/SSYN атаки) е така наречения 'Прокси Щит' (или 'Proxy Shield'), като той може да гарантира едва 87,5% сигурност срещу подобни атаки (в зависимост от капацитета и интензивността на атаката). Това е единствения метод, който аз лично препоръчвам. Успех!
 
  • Like
Reactions: hrisiz