[AD] GreatMu S3 Ep1 Exp: 150x Drop: 65%

Max Reset Character: 0(до колкото виждам има 2-ма по 20)
Administrator`s: 0/0 (а стига бе над главното меню пище 1/4)
толкова за раздела "statistics"
раздел "Banned" таблицата е върху "login panel"
В главното меню има "Contacts" и "Forums" а не са линкнати(махнете ги или си направете съответните секции)
И...Много зелено бе братче,чак дразни (tmi)


Колкото до главното Меню тези раздели ще бъдат направени в момента са в процес на изграждане затова нямат линкове :)
 
Врътнах 3лвл крила и станаха за елф. Сложих ги в инвентара , адднах си статс и релогнах отиам да дигам и гледам крилата станали се едно съм правил "Shadow Bug" такива празни квадрати, релогнах пак и ни крила, ни итеми дето въртях, ни нищо :mad::mad::mad::mad:
 
Врътнах 3лвл крила и станаха за елф. Сложих ги в инвентара , адднах си статс и релогнах отиам да дигам и гледам крилата станали се едно съм правил "Shadow Bug" такива празни квадрати, релогнах пак и ни крила, ни итеми дето въртях, ни нищо :mad::mad::mad::mad:

с какво бяха крилата ?
 
Проблемът е решен....
 
Last edited:
Въобще не се хващайте в сървъра , половината в топа за админски херота :)
Sry for double post...
 
Last edited:
Въобще не се хващайте в сървъра , половината в топа за админски херота :)
Sry for double post...


Защо трябва да се забрани на ГМ геройте да имат герой който не са ГМ-та и си ги развиват без да си адват предмети статс левели ресове и квото и да било други работи какъв е проблема това че човека си разцъква да не му е скучно какво пречи на някой
 
Защо трябва да се забрани на ГМ геройте да имат герой който не са ГМ-та и си ги развиват без да си адват предмети статс левели ресове и квото и да било други работи какъв е проблема това че човека си разцъква да не му е скучно какво пречи на някой
Сам каза пк над по слаби е забранен, ето и пример как бие мен 10 реса по-малко от него ... ( Бие един елф, който е 12 реса по-малко от него, но за съжаление не съм го хванал на пик-а)
 

Attachments

  • Screen(01_05-22_56)-0000.jpg
    Screen(01_05-22_56)-0000.jpg
    570.5 KB · Views: 17
  • Screen(01_05-22_56)-0001.jpg
    Screen(01_05-22_56)-0001.jpg
    561.9 KB · Views: 16
  • Screen(01_05-22_56)-0002.jpg
    Screen(01_05-22_56)-0002.jpg
    585.7 KB · Views: 16
той вече не е ГМ колкото до боя сигурно някой пак го е провокирал да бие вие само го закачате после ви биел
 
той вече не е ГМ колкото до боя сигурно някой пак го е провокирал да бие вие само го закачате после ви биел
Виж ся колега... същото това човекоподбно същество банна 1 мг 19 реса, поради причината, че биел по слаби на същия даже спот... Значи за едни хора, едни правила ,за други хора, други правила така ли ?
 
Еби ги у гЪзЪ,чудя ти се изобщо как можеш да почнеш да играеш в тоз сървър (tmi)
 
Еби ги у гЪзЪ,чудя ти се изобщо как можеш да почнеш да играеш в тоз сървър (tmi)
Не виждам подобен сървър с такава конфиг. и версия :)
 
Говориш за Character ex1t който беше банат защото ползваше забранени кликари
 
Абе сървъра PVP ли е ? Щото ако е и банвате просто няма смисъл 0.о . Повечето хора (чужденците) влизат заради PVPто а вие ще ги Банвате 0.о . Направете един суб NON-PVP или PVE и си решете проблема ! Със кила на спотове 0.о , лично ако съм аз няма да играя при това положение.
 
  • Like
Reactions: horsy
PVP е но защо трябва да биеш хора 0 рес или 5 реса който нямат как да се защитават примерно като станеш вече 9 10 реса може да си се трепате забранено е само слабите играчи по 6 7 реса :)
 
PVP е но защо трябва да биеш хора 0 рес или 5 реса който нямат как да се защитават примерно като станеш вече 9 10 реса може да си се трепате забранено е само слабите играчи по 6 7 реса :)
Значи аз като съм 10 реса и ми идват на спота да ме бият 2ма по 20 реса и един 15 реса всичко е ок ?
Edit: Допада ми идеята на Stone :)
 
Добре 0.о много интересно като е PVP що е забранено едни да килл а други не е ? Нали PVP e Player Versus Player идеята на PVPтое да може да си кил който ти скимне(ядоса) без да получаваш някакви наказания и т.н. :) 0.о Ето заради това ще губите хора ...
 
Добре 0.о много интересно като е PVP що е забранено едни да килл а други не е ? Нали PVP e Player Versus Player идеята на PVPтое да може да си кил който ти скимне(ядоса) без да получаваш някакви наказания и т.н. :) 0.о Ето заради това ще губите хора ...
Та за тея дето правилата за тях не важат са именно аверчета на Кретен и точно един негов приятел банна мг 19 реса , защото биел по-слаби, а сега самия той прави същото, но за него накзание няма.
А какво правиш като ти дойдат трима и не можеш да стъпиш в Арена, а никъде другаде няма свестни спотове ? Да PVP е , но това безпричинен тормоз над играчи и то не говоря само за мен, бият и нови играчи по 0,1,2 реса и изнервя. И като цяло за това като влезе някой нов играе до 2 реса и спира. Затова и ми харесва идеята за PVP , NonPvP реалми.
 
Та за тея дето правилата за тях не важат са именно аверчета на Кретен и точно един негов приятел банна мг 19 реса , защото биел по-слаби, а сега самия той прави същото, но за него накзание няма.
А какво правиш като ти дойдат трима и не можеш да стъпиш в Арена, а никъде другаде няма свестни спотове ? Да PVP е , но това безпричинен тормоз над играчи и то не говоря само за мен, бият и нови играчи по 0,1,2 реса и изнервя. И като цяло за това като влезе някой нов играе до 2 реса и спира. Затова и ми харесва идеята за PVP , NonPvP реалми.

Говориш за Character ex1t който беше банат защото ползваше забранени кликари
 
Говориш за Character ex1t който беше банат защото ползваше забранени кликари
ЛЕКО ИЗВАДИ МИ ОЧИТЕ Помисли над някакво правило да не се бият по-слаби или пусни суб... Не се търпи , защото ти на онова лайно му каза да спре , а той не ще и да чуе, а иначе сървъра е твоя... а си праят каквото искат. Колкото до кликарите , то да е само той ... Damn...
 
Last edited:
ЛЕКО ИЗВАДИ МИ ОЧИТЕ Помисли над някакво правило да не се бият по-слаби или пусни суб... Не се търпи , защото ти на онова лайно му каза да спре , а той не ще и да чуе, а иначе сървъра е твоя... а си праят каквото искат. Колкото до кликарите , то да е само той ... Damn...

Мога да ти кажа че вие си го търсите его преди 30 мин някъде когато беше БЦ то SoldieR е върнал Quest веднага били са заедно с на моя фр героя и го е върнал после се оплаквате ... !!!!