[AD] GreatMu S3 Ep1 Exp: 150x Drop: 65%

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
Server Name: GreatMu

Server Information

Version: Season 3 Episode 1
Exp: 150x
drop: 65%
Points for level: 5/7
Reset Stats: Yes
Reset Inventory: No
Reset Skill: No
Webshop: No
WebMarket: Soon
Reset Level: Reset System
Reset Points: Points System
Max Reset: 45



Events:

Blood Castle
Devil Square
Chaos Castle
White Wizzard
Red Dragon
Golden Dragon Invasion
Ilusion Templare


Website Christmas information:

По случай Коледните празници в сайта ще бъде изградена система която ще даде на всеки 1 потребител някакъв подарък за сега какви подаръци ще дава системата ще останат в тайна за да има малко загадъчност :)


WebSite: GreatMu
Register Page: Register Here
Forum : Soon


Повече информация ще получите в нашият сайт очаквайте и Support с който да имате възможност да задавате вашите въпроси за да получите точен отговор


Приятна игра в GreatMu от екипа на GreatMu ви пожелаваме Весели Празници за контакти с мен може да пишете на Скайп: kr373n
 
  • Like
Reactions: Life and GreatMU
Много зелено ми е сякаш на мен ;):
10/10 все пак успех.
 
  • Like
Reactions: KR373N
трябва малко разнообразие :D
 
Нещо не може да се влиза в сървъра (think) ?
 
  • Like
Reactions: KR373N
прекалено е зеленото на модулите иначе дизайна си е супер :)
 
  • Like
Reactions: KR373N
Евала кретенче мое, поздравления бате и искам да го задържиш колкото можеш повече, успех приятелю :):):)
10/10
 
Last edited:
  • Like
Reactions: KR373N
Оправи се проблема отдавна . Харесва ми определено 10/10 постарал си се !
 
  • Like
Reactions: KR373N
Update:

Golden Dragon Invasion every 4 hours
Kanturo Event Fix Drop Exl Items (soon fix 380 lvl items drop)


holidays:

както знаете идват празници и най вече коледа и нова година на 25 декември ще бъде сложена система която на всеки 1 потребител когато пожелае през целия ден може да спечели на произволен принцип 1 предмет предмета може да се падне от +0 до +13 също така ще бъде с Luck+2 опци който ще бъдат изтеглени на произволен принцип от нашата система

П.С: Всеки Акаунт може да изтегли само по 1 предмет
 
Браво ВАСЕ !! Ти ли го хостваш ?

10 / 10
 
  • Like
Reactions: KR373N
не 1 мое приятелче :) но по на там може да взема да хоствам и аз някой :) друг сървър
 
10/10
ПП: Ако може вече да ми оправите аццто , "already connect" bug... Писах на едното гм то даже не ме отрази, а напрао си лефтна , писах и в чата на сайта.... същия *** .acc: magare Благодаря!
ПП: И да попитам за тея подаръци новогодишните и коледните с итема с 2 опции мина ли ?
 
Last edited:
  • Like
Reactions: KR373N
Да питам пак тук нещо, че гмта-та не са много учтиви.... Къде пада "Condor Flame" ?
 
би трябвало да пада в Barraks или другия вариант е да си го направиш през Chaos Mashine
 
би трябвало да пада в Barraks или другия вариант е да си го направиш през Chaos Mashine
Condor flame ne Condor Feather , едното се прави другото пада :) За камъка иде реч !
 
Condor flame ne Condor Feather , едното се прави другото пада :) За камъка иде реч !

да сетих се после :D