[AD] GreatMu S3 Ep1 Exp: 150x Drop: 65%

да сетих се после :D
Да ти се сети, ама аз пак не разбрах :D: Пада в Баракс така ли ? Има и друго: сложи някой друг спаун в Икарус и в арена няма спаунове за по слабите. Бкто лесно ги бие тея от икарус без рес, но другите класове не могат и се налага да дигат на тея от ЛТ , а да ти кажa... 350-351лвл ~15 минути :) ( не ми се мисли нагоре ).
ПП: Online Users се е бъгнало показва, че има само 1 на линия , а само в съюза сме 3ма :D:
Всичко друго е чук !
 
Last edited:
да не се е бъгнало просто моя човек ме ядосва и прави глупости използва за зануляване на акаунтите че имало бъгнати акаунти ... ще го оправим
 
Нещо яко лаг има при свързването ... A то сървъра падна ...
 
Last edited:
Съжелявам за двойния пост: Да попитам макс рестартите колко са , защото на едно място пише 45 на друго 20 или ще ги пускате лека полека до 45? И другият ми въпрос е дали ще бъдат повече от 45 максимума ?
 
сега са 20 като станат 5 човека толкова ресове ще се качат на 30 и така за сега незнам дали ще е над 45 колкото до лага имаше проблеми с интернет
 
сега са 20 като станат 5 човека толкова ресове ще се качат на 30 и така за сега незнам дали ще е над 45 колкото до лага имаше проблеми с интернет
Да знам дали да продължавам да играя , защото 45 rr ми харесва , а при повече ресове бк-то рулира и няма много смисъл ...
 
ми и аз така мислех и за сега си остава 45 да си остане макс :)
 
Много зелено,много грешки по тоз сайт бе маняци :D :D
 
GameMaster - NC
 

Attachments

  • Screen(01_04-17_57)-0001.jpg
    Screen(01_04-17_57)-0001.jpg
    569.3 KB · Views: 27
това е ГМ но какво точно имаш в предвит ?


Много зелено,много грешки по тоз сайт бе маняци :D :D

кое точно има грешно в сайта ?
 
това е ГМ но какво точно имаш в предвит ?
Че дойде на спауна и почна да ни бие. Тва ли му е работата?
 
това е ГМ но какво точно имаш в предвит ?




кое точно има грешно в сайта ?

Max Reset Character: 0(до колкото виждам има 2-ма по 20)
Administrator`s: 0/0 (а стига бе над главното меню пище 1/4)
толкова за раздела "statistics"
раздел "Banned" таблицата е върху "login panel"
В главното меню има "Contacts" и "Forums" а не са линкнати(махнете ги или си направете съответните секции)
И...Много зелено бе братче,чак дразни (tmi)
 
Max Reset Character: 0(до колкото виждам има 2-ма по 20)
Administrator`s: 0/0 (а стига бе над главното меню пище 1/4)
толкова за раздела "statistics"
раздел "Banned" таблицата е върху "login panel"
В главното меню има "Contacts" и "Forums" а не са линкнати(махнете ги или си направете съответните секции)
И...Много зелено бе братче,чак дразни (tmi)
Макс ресовете са 45 , просто ги пускат лека полека , колкото до сайта мен си ме кефи : ))
 
Макс ресовете са 45 , просто ги пускат лека полека , колкото до сайта мен си ме кефи : ))
ще бъдат 45,в момента са 20,много си зелен и ти бе момко
 
ще бъдат 45,в момента са 20,много си зелен и ти бе момко
Омг... няма смисъл да те обиждам. Чакай ще го обясня като на малоумен: В момента макс ресовете за 20, когато 5 човека достигнат 20 тавана ще бъде дигнат до 30 и така... до 45 , което всъщност е максимумът.
 
Омг... няма смисъл да те обиждам. Чакай ще го обясня като на малоумен: В момента макс ресовете за 20, когато 5 човека достигнат 20 тавана ще бъде дигнат до 30 и така... до 45 , което всъщност е максимумът.
Така,сега аз ще ти го обесня като за малоумен тъй като виждам че май си такъв.
Написали са, че когато 5 човека достигнат сегашният максимум от 20 рестарта ще се вдигне с еди колко си(не ме вълнува с колко) щом в момента максималните рестарти са 20 а има 2-ма които са с по 20 рестарта, значи самият ред или е ненужен или трябва да функционира правилно(за да се отброят 5-те който достигнат сегашните максимални рестарти(примерно)).
 
Абе Кретене тука съвсем стана ташак ... Влиза ми някъв дето за 1 път го виждам и ме пита къде се продават колби , казвам му аз и поглеждам на сайта 5 реса пича :О 5 реса?! А вчера го нямаше в ранга даже ... как става приятел ? Тъй като следя постоянно ранга и няма как да не забележя ЕЛФ 5 реса..
Edit: Забравих да добавя и това , че е 5 реса и е със сет от магазина на 0 ... точно като за човек играл 2 седмици както ми заяви той :) Ooooo да... не беше минал и Questa даже за Muse Elf .


Обобщение за 2 седмици игра:
1.Повечето в сървъра го виждат за 1 път (Възможно)
2.Не знае къде се продават колби ( Невъзможно , на всеки му се е налагало да ползва колби в хард сървър, още повече , че е ЕЛФ и му трябва поне колба за мана )
3.В ранга го нямаше до вчера, а сега е 5 реса ( Съмнително възможно за 24 часа 5 рр как се правят не знам, след като дори първич 2 ранга няма да може сам да направи 5 рр за 24 часа, а да не говорим за елф от 0 до 5 реса )
4.Не беше минал дори първия Quest :O ( Възможно, но малко вероятно 5 реса да не си го минал )
5. 5 рес и е със сет от магазина ? ЛоЛ :О и реска ? сам ? 5 реса ? за 24 часа?!
GL & HF

Съжелявам за лошата реклама братле, но това е ....
 
Last edited:
кажи ми герой да вида да ли пак някой от екипа не си прави ташаци ...



сайта след като ми свърши сесията ще го оправя да се вижда под FireFox Opera i Chrom IE ще бъде блокиран
 
Sweety беше въпросният, благодаря на KaZaNka ....
 
да 1 от нашите хора си прави ташаци и ще го пребия :)