[Release] GreatMu Old WebSite

На мен ми изписва същото "SQL Injection Detected". Как си го оправил, ако не е проблем сподели.
 
Сложих по стара версия на Хампп после следваш какво са казали хората за инсталацията. Поне при мен така стана нз
 
Сори .. за спама ама пич много си грозен ;дд и си некав ;дд .. ддз ае да не казвам лоши думи махния тая снимка ..

Ха-ха Keyboard Warrior с този твой ник си издаваш и годинките с това, че не качваш свой аватар доказваш и, че не си PlayBoy а с неграмотното ти писане ПОКАЗВАШ колко си задръстен (chesan)

По темата - Сайта е отличен
 
Last edited:
кажете паролата ве :mad:@@@@@@@@@@ защо слагате пароли на линрар
 
кажете паролата ве :mad:@@@@@@@@@@ защо слагате пароли на линрар

Явно трябва да минеш през очния лекар ?

Паролата е дадена още в първата страница от @ivowe3 Password: GreatMu by KR373N
 
Нея въвеждаш правилно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В теб си е проблема
 
еи хора аз това немога да го направя това за рега.. ако някои може да пише на скупе kalibg96
 
Neshto parolata pravi problem na arhiva kak e tochno ? blagodarq predvaritelno :)
 
Taq parola na arhiva neshty ne stava q daite tochna parola shtoto pisha GreatMu by KR373N i ne stava nem0gat da se razarhevirat ...................................
 
Pri opit za naprava na registracia mi pokazva tova : SQL Injection Detected nekoi da pomogne da kaje kak da go opravq blagodarq predvaritelno . Inache weba e strashen samo tova s registraciqta mi kuca :x