[AD] GlobusMu 99z Exp: 80x Drop: 65%

Ако искаш драсни в скайпа може да се разберем нещо ако искаш да ти дам оригиналния домейн на глобус му-то :)
 
Браво Coolio!
Когато правиш нещо го правиш както трябва.
10/10
 
Не играя сървъра но го наглеждам ако се развие бих го почнал. Видях ето това"Тъй като открих няколко героя с дупени итеми отсега да знаете че наказанието е директно изтриване на героя в който са открити итемите,без значение дали сте ги купили от някои или вие сте ги дупили!" по голяма глупост не бях виждал, и кво ако ми продадът дупен предмет и ми дел хирото ? напиши на играчите винаги да си правят скрийн, за да могат да докажат че са го купили от някой. и не трий само героя ами и го банвай по айпито
 
Не играя сървъра но го наглеждам ако се развие бих го почнал. Видях ето това"Тъй като открих няколко героя с дупени итеми отсега да знаете че наказанието е директно изтриване на героя в който са открити итемите,без значение дали сте ги купили от някои или вие сте ги дупили!" по голяма глупост не бях виждал, и кво ако ми продадът дупен предмет и ми дел хирото ? напиши на играчите винаги да си правят скрийн, за да могат да докажат че са го купили от някой. и не трий само героя ами и го банвай по айпито

дупефиндера се стартира на всеки 5 мин така че варианта да ви продадат дупен итем е минимален....
 
Клип със малко геймплеи и новите чудовища и карти

Това,което виждам от клипа е 1 наистина различен сървър ! Това с PK Room-a и др.-те неща са уникални ! Незнам как още нямаш 50+ Он.
Пожелавам ти голям успех със сървъра.
 
Това,което виждам от клипа е 1 наистина различен сървър ! Това с PK Room-a и др.-те неща са уникални ! Незнам как още нямаш 50+ Он.
Пожелавам ти голям успех със сървъра.
Благодаря!Еми явно хората като видят 80 експ и им се вижда трудно,но това си е класика няма как да наруша традицията на глобус му.
 
Промени в сървъра:

------------------------------------
Devil Square
------------------------------------
Добавена е награда от Devil Square както следва:
1-во място - 70 000 000 зен
2-ро място - 55 000 000 зен
3-то място - 30 000 000 зен
4-то до 10-то място - 20 000 000 зен

Добавени са нови босове в Devil Square както следва:
Devil Square 1 - Golden Titan(Box +2)
Devil Square 2 - Golden Dragon(Box +3)
Devil Square 3 - Golden Lizard(Box +4)
Devil Square 4 - Golden Tantallos(Box +5)
---------------------------------------
Golden Archer
---------------------------------------
Golden Archera e преместен в сайта.
За да прехвърлите камъните си в него преди това те трябва да са в ковчега.
 
Сървъра е супер играх го преди 1 година, самоче има много малко хора онлайн. Намерете някакъв метод да напълните сървъра :)
 
Сървъра е супер играх го преди 1 година, самоче има много малко хора онлайн. Намерете някакъв метод да напълните сървъра :)
нали знаеш че сървъра неможе да се напълни само с труда на един човек трябва всички играчи да съдействат
 
Версията на сървъра е обновена.Моля всички да си изтеглят новата версия от сайта.

Малко продробности:
4 Нови сета.

Valiant Set

screen081813590008.jpg


Hades Set

screen081813530002.jpg


Mystic Set



Darkness Set



Сетовете не са скинове на стари итеми!
Това са нови добавени итеми.
 
От следващата седмица експирианса през всеки уикенд ще е 110х.Като експито ще се увеличава в петък в 24:00 и ще бъде нормализиран в неделя в 24:00.
 
Експирианса е увеличен на 110 за събота и неделя, и има ново наказание за всеки хванат АФК - директно преместване в затвора !
 
лебчето е със супер дезинг браво дано да върнеш старите играчи.Могати пожелая само успех :clap:
 
лебчето е със супер дезинг браво дано да върнеш старите играчи.Могати пожелая само успех :clap:
мерси :)
 
Сървъра е много добър, а сайта позволява всичко, не е бавен и е перфектен ! Всичко е много добро.
10/10 и все повече успехи за напред !
btw
И версията е много добра :)
 
лебчето е със супер дезинг браво дано да върнеш старите играчи.Могати пожелая само успех :clap:

а питката хубава ли е (rofl)
Скоро мислиш ли да сменяш версията? (think)