[Release] GameGuard free +unlimited ports

Deadman

Banned
Joined
Mar 17, 2014
Messages
323
Reaction score
281
Тук ще ви предоставя антихак системата на Ezequiel или така наречният Pinkof.
Има ServerSide и ClientSide. т.е не могат да влизат без да имат GameGuard.dll
хоок-нато за Main.exe понеже GameGuard.exe служи като 2-ри ConnectServer.


Начин на инсталация:
Трябва ви HEX Editor!!!
1.Теглите DlibAttacher (долу има линк)
2.Теглите GameGuard.rar (долу има линк)
3.Папката GameGuardServer я слагате във MuServer
и я добавяте GameGuard.exe в ServerStartUP.
4.Ако сте с рутер трябва при port forwarding да отворите порт 55400.
5.Слагате GameGuard.dll и папката Splash в клиента си след което
отваряте DlibAttacher и с него отваряте Main.exe цъкате Add и в Library Name
пишете GameGuard.dll цъкате Submit след което цъкате Attach.
6.После отваряте HexEditor и с него отваряте GameGuard.dll и търсите
"myip" ще ви намери веднага myip.sytes.net и вие го заменете с вашето IP.
Ако остане място след IP или още букви от "myip.stes.net" и се получи нещо
от сорта на 89.222.19.120et заменете оставащите букви с хексов код 00 00 като копирате точки от по-горе с хекс 00 и заместите 2-те букви т.е трябва да изглежда така.
89.222.19.120..

И сте готови.. не е работа за астронавти :Д приятно ползване.
Защитата се ползва от мен и от сървъри като De*ilMu ,Op*nMu.
Ще гледам всеки нов ъпдейт да го качвам в тази тема.

GameGuard: File sharing and storage made simple
DlibAttacher: mega.co.nz #!RwB3EAzC!EKsEUXb1zQRQS1gHRTQ9wHk_Ad8QGqUqClabQWWiL1M
Hex Editor: mediafire.com ?t6o7uan8j9bwcvn

Сега можете да избирате дали да Disconnect-ва хората от игра !


Оставете по един Thanks за да разбера дали съм бил полезен и да знам ,че има смисъл да си играя да качвам ъпдейтите тук и да давам съпорт на тези които не могат да го сложат или имат проблеми.
 
Last edited:
добре е тъкмо скоро може да ми по трябва :)

а имали значение версията на сървъра?
 
Ами знам ,че работи до сезон 6 епизод 3 със сигурност ,а за ex700 и нагоре не съм пробвал.. но се ъпдейтва по 1,2 пъти на месец попринцип така ,че е предвидено и за най-новите да работи. Следователно проблеми не трябва да има на всички версии.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt
Може ли някакъв чист майн който да качите ? 97d+99i на дарка :) благодаря ви предварително
 
Ами има бая в интернет макар,че ако ще го ползваш за версия под сезон 4 не го препоръчвам понеже на тези версии тръгва темелков ,а Pinkof още не е добавил хака който му дадох в датабазата -.- .. аз лично се отказах да го ползвам за сега.. каза ,че скоро ще направи ъпдейт с стабилна версия понеже тази и дисконектва някой път. За сега ползвам The Dark Angels GameGuard anticheat +antihide.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Ами има бая в интернет макар,че ако ще го ползваш за версия под сезон 4 не го препоръчвам понеже на тези версии тръгва темелков ,а Pinkof още не е добавил хака който му дадох в датабазата -.- .. аз лично се отказах да го ползвам за сега.. каза ,че скоро ще направи ъпдейт с стабилна версия понеже тази и дисконектва някой път. За сега ползвам The Dark Angels GameGuard anticheat +antihide.

Има ли го free ?
 
DeadmanWonderland пусни лист на версии на който работи защото първо си написал че работи "до сезон 6 епизод 3 със сигурност" а след него "ако ще го ползваш за версия под сезон 4 не го препоръчвам"

мен лично ми трябва за версии под сезон 3 епизод 1 включително и не ме интересуват по горни
 
Работи на всички по един и същ начин просто не спира temelkov autoclicker който има teleport ,add stats,multihit и т.н а autoclicker-a бачка на стари версии за това не го препоръчвам.. :Д ако искаш драсни в скайп да поговорим за защити :)

Да TDA е free ама се слага по-трудничко и сам си правиш датабазата с хаковете.. :) попринцип идва с към 100-200 хака и strings ,а аз до сега съм направил моята с 1000+ hacks така ,че зависи от теб как ще си го направиш.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Това не става за версия от 97д+99и няма как всичко изхвърля дайте някой добър антихак момчета благодаря ви предварително :)
 
Работи на всички по един и същ начин просто не спира temelkov autoclicker който има teleport ,add stats,multihit и т.н а autoclicker-a бачка на стари версии за това не го препоръчвам.. :Д ако искаш драсни в скайп да поговорим за защити :)

Да TDA е free ама се слага по-трудничко и сам си правиш датабазата с хаковете.. :) попринцип идва с към 100-200 хака и strings ,а аз до сега съм направил моята с 1000+ hacks така ,че зависи от теб как ще си го направиш.

ако проблема е само temelkov autoclicker е добре
 
--Update--

New config added in config.ini, now can choоse if you want disconnect player from server or no
DisconnectUser=0;
A lot of changes in modules side server and client.
Now can reload configs.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt
Щом съм го качил и продължавам да се занимавам с ъпдейтите значи бачка.
 
Поздравявам те за това !!!
 
Аз ползвам доста стара версия и много лесно прескачат антихака. С новите версии как стоят нещата?
 
  • Like
Reactions: Dude
Е как го прескачат? с прокси разбира се ... Трябва ти antihide според мен.. мисля ,че имаше едно mrq.dll или нз тук из форума което беше antihide. Иначе ако говориш за add stats ,multi hit и т.н ползват temelkov :D бачка на този антихак.. Аз за това ползвам The Dark Angels в дб-то ми е с 1000+ хака.. дори Windows Mode не бачка :Д
 
Last edited:
  • Like
Reactions: getrekt
Правя всичко както е описано, става но като вляза в игра и ме дисква?Трябва ли да променя нещо във GameGuardServer ?
 
Бачкат и Auto-Pot + Auto-Combo (Освен ако не е ъпдейтнат) Хубавото е, че лесно се забелязват хаковете които пропуска лошото е, че целият Ви сървър ще се докачи до тях за 1 ден...
 
Pinkof е вдигнал ръце от тоя проект.. в скайп му писах и той каза ,че не може да го фиксне като хората ,няма да ъпдейтвам темата .. няма смисъл. Ъпдейтнатите които спират кликерите са много нестабилни Btw. Само 1.3 става за нещо.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Той сега се занимава с някакви много излишни Customs в Mu, като анимациите и др. Хареса ми само, че се опитва да направи нов клас това което ми показа беше елф с всички бъфове и DK Set :D