[Release] Antihack GameGuard (DLL)

noLove

Member
Joined
May 15, 2014
Messages
81
Reaction score
17
bqh pisal otdavna na gameguard no chak sega mi otgovoriha i mi gi pratiha no veche kato sprqh da se zanimavam sus mu reshih da vi go spodelq ...

tezi dll-ta sa mnogo po naprednali ot pochti vsichki koito se vijdali/polzvali

vsqko "dll" si ima chislo i vsqko chislo znachi, kolkoto po maluk bude "dll-to" tolkova poveche shte izpolzva CPU no shte bude po burza za hvashtane sistemata za hakove i kolkoto po golqmo bude chisloto po malko CPU no shte bude po bavno hvashtaneto na nqkoi hack


instalaciq : dll-to koito se izbrali go narichate v principalnoto API wzAudioPlay, ili kakto go imate vuv vashiqt klient

ne sum gi probval i neznam kak rabotqt no bi trqbvalo da pravqt neshto vse pak gameguard

https://dox.abv.bg/download?id=46fed01b36
 

Attachments

  • 55.png
    55.png
    15.5 KB · Views: 245
Last edited:
bqh pisal otdavna na gameguard no chak sega mi otgovoriha i mi gi pratiha no veche kato sprqh da se zanimavam sus mu reshih da vi go spodelq ...

tezi dll-ta sa svurzani sus centralata na gameguard i imate dostup do pochti vsichkite spirashti hakove ot tqh koeto sa vputi poveche ot tova koeto imate vmomenta s tezi bezplatni "pinkof" i kakvo li ne ... govorq vi za nad 40000 spirashti haka ...

vsqko "dll" si ima chislo i vsqko chislo znachi, kolkoto po maluk bude "dll-to" tolkova poveche shte izpolzva CPU no shte bude po burza za hvashtane sistemata za hakove i kolkoto po golqmo bude chisloto po malko CPU no shte bude po bavno hvashtaneto na nqkoi hack


instalaciq : dll-to koito se izbrali go narichate v principalnoto API wzAudioPlay, ili kakto go imate vuv vashiqt klient

ne sum gi probval i neznam kak rabotqt no bi trqbvalo da pravqt neshto vse pak gameguard

https://dox.abv.bg/download?id=46fed01b36

Мисля, че тези dll спадат към free версия на въпросния античийт. Ако мислиш, че греша, обясни, как ще осъществиш връзката към server side?
Иначе си прав, за това, как работят точно dll.
 
ne sum gi razbral pravilno i tova ne se svurzva sus centralata, kazano ot tqh

Central for what? it's a protection for only protect against cheats, not for ban HWID and nothing else.
This .dll use an advanced protection who no one more use.

All others only use dump, class, and many other sh*ts and think are good.

system who are better than many others who are sell, just that.

i like help who don't have money for use a good system.