[Release] GameGuard free +unlimited ports

Не ви го препоръчвам, тъй като синхронизацията между сървър и клиент сайд не е коригирана (освен ако не можете да си я направите сами). Това означава, че на случаен принцип ще изхвърля играчи от сървъра, а при малко повече от обичайното некоректни заявки, сървър сайд .EXE крашва. Тествано е от много хора преди още да бъде качено тук а версията е идентична и без никакви промени. Проекта е зарязан много отдавна, така че препоръчвам темата да бъде свалена, понеже гейм гарда е неизползваем.
 
+1 1.3 е г/д добре с синхронизацията ,но защитата куца +това съм забелязал ,че при някои хора няма проблем ,а при други има. Зависи от нещо и в компа/нета на клиента явно.
 
  • Like
Reactions: getrekt
+1 1.3 е г/д добре с синхронизацията ,но защитата куца +това съм забелязал ,че при някои хора няма проблем ,а при други има. Зависи от нещо и в компа/нета на клиента явно.

Точно заради "горе-долу" момента има проблеми в зависимост от интернет връзката на потребителя. Първата и втората версии са читави в това отношение и ако се съчетаят с anti-hide вършат идеална работа.
 
Най-доволен съм от платената версия на Liveguard в момента ,с аверчета я платихме и за 20 долара на месец получаваш full support ,уникална защита и custom launcher и още някоя екстра.
 
  • Like
Reactions: getrekt
Най-доволен съм от платената версия на Liveguard в момента ,с аверчета я платихме и за 20 долара на месец получаваш full support ,уникална защита и custom launcher и още някоя екстра.

И все пак мисля, че MUGuard си остава най-добрата към момента.
 
Can you translate for english or spanish instructions please