[Game] Какво мислят за мен?!

м печен си винаги разбираш другите не се караш с никого винаги се изказваш добре незнам това ми доставя добро впечатление за теб :) незнам както повече но това според мен стига

какво мислиш ти за мен ?

ThugLife -> Свестен пич си, и ти като мен избягваш конфликтите, бързо схващаш и с две думи "ПИЧ от КЛАСА"

MeMoS -> С тебе имаме малка история :) -> За мен ти си свестен и много добър кодер (handshake) и ако имам възможност да се видим на живо бих ти задал доста въпроси за няколко неща по PHP :)

AirwaveS -> Печен, ама малко ми спамиш SKYPE, но иначе си точен човек!

Backo -> С тебе сме имали малки спречквания, но като цяло си свестен и разбираш доста проблеми и даваш решенията й :)

Ай, стига за сега :) :*
 
  • Like
Reactions: MeMoS
За мен какво мислете.Да оточня стария ми ник е NeoGame.. Приемам всякакви критики искам просто да разбера

Преди време търсихме хостер за му сървър, ако помниш... :D Иначе си свестен нямаш грешка (*)
 
Искам да разбера какво мисле дарко след големите караници и спамове и банване на NeoGame..
Мерси DarkLucked :p
 
^ кат гледам май ти си са напушил... :D
 
Несе карайте !!!Признавам аз съм напушения :D :D :D
 
E хамстери :d мен никой ли няма ме пита :D :D Умрете в НЕВЕЖЕСТВО :x :D :D
 
^ умри в банани е (nqh)
 
Backo ,killar4eto,Mortred,Dungeon,Gasolincho,Achov,Omaru,FelixCat,DarkMaster,MeMoS,SunWallker
 
Last edited:
аз съм малко нов ама ко от това :Д Dungeon,MeMoS,Sunwalker,NoFeaR,killar4eto,Life също ;Д
 
Last edited:
абе брато земи направи и 1 аватар за мен бе :D
 
@kakati nice pich with hubav avatar :D:
@NoFeaR Винаги ПОМАГА с каквото може !
 
Абе кво стана, тука сички излезнаха големи пичове, много свестни, винаги помагащи.. Яяя си кажете истината веднага, кви са тия подмазващи се истории!! :D: ^_^
 
*SYSTEM* ,DarkMaster, Dungeon, Evo, Gasolincho, killar4eto, KR373N, Mortred, NoFeaR, OmaRuCat, pafa7a, PLMN, Psycho, Putence, sNG, Sunwalker, y0caa ??? :D