[Game] Какво мислят за мен?!

ам да ти кажа пич си фр свестен г/д като това което ти каза ..

викаш немам друг избур требва да ти гледам ника в форума това дето си написал "свестен г/д" това гласи абе свестен си ама постояно ти гледам ника у форума (nqh) :D базикам се ей ... да не ми се расърдиш сега (nqh)
 
Arr0gance - Супер пич.`

Backo , DarkMaster , Achov , Overlucked , Sunwallker , Gasolincho , pafa7a , Mortred , FelixCat , OmaruCat , y0caa , 1ns0mn1a , darKLuckEd , eXSdlO , Flame , newguy , snG

Преди... беше леймарче..., но с времето си оправи поведението и сериозността на работа ;):
 
Доктора е мноу пекан :D
A AirWaves , DM , Backo , pafa7a , Dungeon , darkLucked , Доктора за мен ? Huh

Симпатяга със силен характер ; )
 
мен ме няма във вашите схеми ;(
 
Т'ва трябва да те радва, мен сега като ме мързи да пиша (xqx)
 
викаш немам друг избур требва да ти гледам ника в форума това дето си написал "свестен г/д" това гласи абе свестен си ама постояно ти гледам ника у форума (nqh) :D базикам се ей ... да не ми се расърдиш сега (nqh)

я я повтори че бавно схващам и не те разбрах (xaxa) що да ти се сърдя (nqh)
 
Я споделете две изречения за мене :]
 
(think)
И само да добавя че искам да питам и килъра :)

Печено момче, без задръжки, супер лудак :) (devil)... Малко повечко пиеш от колкото трябва ама айде сега всички имаме нещо в "-" :) :cool:

P.S: Другарю, Mortred -> Благодаря за изказването :) See you in the MATRIX ;)
 
  • Like
Reactions: Mortred
Я споделете две изречения за мене :]

Радка риба си в нашето езеро :D само това мога да кажа за теб
 
Я споделете две изречения за мене :]

м печен си винаги разбираш другите не се караш с никого винаги се изказваш добре незнам това ми доставя добро впечатление за теб :) незнам както повече но това според мен стига

какво мислиш ти за мен ?
 
  • Like
Reactions: killar4eto
ThugLife като гледам горните постове предполагам че си точен човек

ThugLife,sNG?

извинете изтървал съм 2 букви :)
 
Last edited:
ThugLife като гледам горните посто предполагам че си точен човек

ThugLife,sNG?

чесно казано мисля че си свестен
 
Печено момче, без задръжки, супер лудак :) (devil)... Малко повечко пиеш от колкото трябва ама айде сега всички имаме нещо в "-" :) :cool:

P.S: Другарю, Mortred -> Благодаря за изказването :) See you in the MATRIX ;)

Алкохол не пия ;)
 
За мен какво мислете.Да оточня стария ми ник е NeoGame.. Приемам всякакви критики искам просто да разбера
 
За мен какво мислете.Да оточня стария ми ник е NeoGame.. Приемам всякакви критики искам просто да разбера

Емии имам 1 въпрос :) защо са те баннали (=
 
За едни глупости с Дарко :D (rofl)