[Game] Какво мислят за мен?!

Уеуеееее.... то у всеки пост Васко та Васко... да отговора общо а?

Мноу сте готани пишове... с лошу никому... ако сте послушни нали... (devil)

Ха са да Ви видим к'во ми мислите на мене а? Ма всички всички... и се раздаите така ;P
 
@pafa7a макарче си малак много си пекан :) това съм видял до сега, има малко като теб.

@DaftPunk yo! видях не само един път че ти работи мозъка и не си лике. So.. и ти си пекан за мен ;]


btw, айде лятото може се саберем некаде у некой механа мезета пиячка музичка а у


аз ке питам mi7aka
 
Last edited:
@Security, лудяга си, ама отвори 1 речник, преглеждай как се пишат някои думи :D

@pafa7a, пичага си, помагаш с каквото можеш

@MeMoS, подобно :D
 
Та имам един въпрос, какво мислят за мен, следните лица :)


*SYSTEM*, -UnknowN-, 111a111, 1ns0mn1a, 6efa, =Nord=, Absolute.-, Invisible, ad1das, Addictive, AirwaveS, alex_vidi, allunique, Amir, Anarxiq, Androjd123, andytang87, Angerfist12345, ApophyS, Invisible, Arr0gance, ATJIAHT, azgardik, Babaka, Invisible, baisangang, banned, Basurci, bealex, BeautyDeaD, benjamini, berbatov, bluee, bnc, boiko1999, bulle7proof, bushwhack_77, camicadze, camper, caRamеL, carbonated, carsenk, Cezar, ChaosRing1, cmpax, crazyboy, CrazYtol3, Cron, cryingsoul, csproxy, d00k13, D1abol1k, dab30, Daboy, DaftPunk, DaHko, Damian, Invisible, DarkEmpire, darkkingh, darKLuckEd, Invisible, Darks, darkside04, DaRwiN, Dea7h, dechi, denisa15, Djambazov, dlqudcjs11, dmx_vladi, DoKToPa, Doktora, Doomed, dosadnika, dsw_pool, DuelWar, Dungeon, energ, Eternal_War_ X, Evo, Invisible, EvOoloziA, Ex7a3u, eXecuteR, eXSdlO, f0und, f3d3r41, Fa1nT, fallens0ul, fanatiKu, fantoma4u, FasT RuNNeR, fearisbest, Invisible, fen930, Fet0s, Firs7BlooD, fisherman, Flame, flextor, FranZuZ, fresaw, FrozeN, G0dLiK3, Gam3*BoY, Gamer, Gasolincho, Gedeminas, gohancs, gRoFF, gugucha, gunur, hamlet, hateroc22, hdimitrov, hydramu, IceNetwork, icho1998, iDmore, igra4a_s7z, IrDA, Ivan.-, Invisible, J0StrikE, jhon, jjang09, josue005, junsc84, kakati, kalibg, karlozg, KaZaNkA, kefajiq, kekedodo, khan704, KidRock, killar4eto, Kircho, knight230495, kobebryant, kocet0, kojg777, Korwin123, KR373N, Kyzmov, LaMeRcHo, LasTPr0, Lays, Lazu, Le0o0, Legid, lele, Lesh0, Life, lisichok, LostHope, Invisible, Ludicross, Lycan, lzzy, madafukar, MadBoy, MaGnuM, Malin40, Man1aK, MapTuH4y, mariox96, MaZaRa7, Mazursky, MeMoS, mestmest, mi7aka2, mimo9408, Minev, mingxin, Invisible, MNML, MorgaN, Mortred, Murder, muzic, n0-r3al, NaPa3uT, Napik4, Nassun, nen0rmalnik, neo6, Neon, newguy, Nicky, NoFeaR, OmaRuCat, oovan, or30n, oveRLuckEd*, pafa7a, pandev, parsy, plevenn, PLMN, pquintal, prakaipet, PROTECTOR, Psycho, Putence, quyanxu, qwerty, RaFa, Ramses, Rapsodya, RedBlood, ReflekT, Regal, Invisible, Rocket, s0m3DaY, s7amb370, sa6ko21, satanail4o, Security, sense1, sexy_b0yy, Shatter, shoppa, Skatuna, Slackware, Sladuranka, slipkorn13, Sm1L3y, smokingweed, sNG, soempty, SonUx, soomoom, splite, StoneAngel, strike, StronG, SuckIT, sugaR, suh1q, Sunwalker, superamu, swvol, taichi, TENOCHS, thomex, ThugKid, ThugLife, Toshy, tuglakz, TwIsTeR, Twisty, uMnePaToP, unfaithfuL, uuugg, valakik, vankyy26, vecais, vesichaa, Vichkata, VipeR, viper9x, w0lf11, w1nn3r, W1zArDa, WarCry, Warri0r, wfl0417, william54, WineR, wingshot, wumas, xpam, XTYLING, y0caa, yasha88, yasxbad, YouSuck, Zitinho, _XBLADE_

(whew) Мен ме няма (nqh)
 
@MeMoS когато можеш помагаш !
@DaftPunk Не те познавам много добре , но според постовете си як пич ;)
 
Не си пише домашните по Литература.
Dungeon- точен когато има възможност.

DarkMaster,Gasolincho,sNG,Backo,FelixCat

Много ходи да работи по морето, а бирата още си я чакам.

Васко, ДаркСлейв и Дафтпънк.
 
  • Like
Reactions: NoFeaR
@oveRLuckEd ами за тег за сега нямам мнение :)
@Backo незнам за другите но преди време а и сега васко винаги м е помагал и го смятам за пич а и е от ВТ...

Arrogance,pafa7a,Dante,Dungeon,Mi7aka,AirWaves,Sunwalker и Achov?
 
@oveRLuckEd ами за тег за сега нямам мнение :)
@Backo незнам за другите но преди време а и сега васко винаги м е помагал и го смятам за пич а и е от ВТ...

Arrogance,pafa7a,Dante,Dungeon,Mi7aka,AirWaves,Sunwalker и Achov?

Пичага си, не си некой свестен (nqh) ;dd
 
@oveRLuckEd: Свестен си, нищо лошо не съм видял от теб :)
@pafa7a: Мисля че е точен.. Пичага, приятел :)
@Arr0gance: Нямам кой знае какво мнение за теб но .. Свестен си :)

Общо взето всички сте пичове и нямате грешка :)

Искам да видя какво мислят за мен:
oveRLucked, pafa7a, Arr0gance, KR373N, Gasolincho, DarkMaster, Psycho, sunwalker, Dungeon, ThugLife, NoFeaR. Може да съм пропуснал някой :)
 
Last edited:
@oveRLuckEd: Свестен си, нищо лошо не съм видял от теб :)
@pafa7a: Мисля че е точен.. Пичага, приятел :)
@Arr0gance: Нямам кой знае какво мнение за теб но .. Свестен си :)

Общо взето всички сте пичове и нямате грешка :)

Искам да видя какво мислят за мен:
oveRLucked, pafa7a, Arr0gance, KR373N, Gasolincho, DarkMaster, Psycho, sunwalker, Dungeon, ThugLife, NoFeaR. Може да съм пропуснал някой :)

@darKLuckEd - свестен си кво друго може да се каже :) за теб
@pafa7a - Перфектен приятел :)
@sunwalker - мм не те знам немога да те коментирам сорка :)
@Dungeon - моето френче
@NoFeaR - Най най най добрия пич който ми е помагал винаги
@Gasolincho - ти си като NoFeaR Евала :)
@DarkMaster - Джигит но пак си те обичкам (katur)
@Psycho - пич :)
@ThugLife - мм м м м м м незнам :D
 
Arr0gance - Супер пич.`

Backo , DarkMaster , Achov , Overlucked , Sunwallker , Gasolincho , pafa7a , Mortred , FelixCat , OmaruCat , y0caa , 1ns0mn1a , darKLuckEd , eXSdlO , Flame , newguy , snG
 
Arr0gance - Супер пич.`

Backo , DarkMaster , Achov , Overlucked , Sunwallker , Gasolincho , pafa7a , Mortred , FelixCat , OmaruCat , y0caa , 1ns0mn1a , darKLuckEd , eXSdlO , Flame , newguy , snG

Пич! :)
 
@адаша, цс маниак
@Dungeon, мерси много за банерчетата и т.н. :D
 
@overlucked мисля че си готин пич печен понякога си малко странен но не е от значение важното е че си готин и ме кефиш :D

Интересно ми какво мислят за мен : @DarkMaster @Dungeon @KR373N @ovErLuckEd @DaftPunk @daRkLuckEd @MeMoS @Psycho and @Achov за сега тях :Д
 
Що искате мнението на някой с ранг, само xD Аз го искам на всички (и без много да ме псувате >.<)