[Help] Freez след 2 дена

Nesquik

New Member
Joined
Mar 9, 2012
Messages
104
Reaction score
11
Хора като пусна сервера и на втория ден ми фреезва на ацц и пасс преди беше като се влиза в игра неска е на ацц и пасс от какво може да е проблема моля помогнете (hi)
 
  • Like
Reactions: Wasabi
Смених джойн сервера но пак същия проблем?От каде ли е някой знае ли ?
 
Може да е от ConnectServer-a.
С кви файлове си?
 
баннед файловете са на омар а васаби мерси много ще опитам и ще ви каза какво се е случило мерси за брързите отговори супер сте!!!
 
Ъп явно не е от това мисля , че е от защото като фреезна изгасих само гамесервера и пак го вклучих и се оправих някой да ми предложи хубаф гамесервер за с3еп1 благодаря предварително :)
 
Баш хуваб няма да намериш все ще има бъгове..
 
Аз съм с Хп бе кви ги приказваш
 
Като пренатовариш компа също Freeze. Щом е Freez-нало след 2 дни, можеби не е от файловете.
 
Мне не е от пренатоварване защото фреезването ми е след като стана на 2рия ден демек не съм ползвал компа
 
Разгледай и логовете аз само това мога да ти предложа.
 
Ъп проблема не е оправен смених windowsa sega sum na server sp2 r3 no pak e taka някой ще помогне ли без смяна на windows pak :(
 
Като се сменяше ГамеСервера кое друго трябва да смене датата ли ?
 
ако freeze преди да пишеш акаунта (след като си избрал сървър) е от ConnectServer-а а ако е след като напишеш акаунта е или от JoinServer-а или от GameServer-а
мисля че беше така
 
  • Like
Reactions: Nesquik
не е от joinservera бях го сменил но пак беше така сега ще пробвам с гамесервера дано да се получи ,че ако не ще се наложи да си изтрия труда ....
 
Влизаш във MuServer/StartUp.cfg и търсиш Connectserver и гледаш пред него какви цифри има (в синио съм ги маркирал)

Code:
[captions]
v0v=dataserver1
v1v=dataserver2
[COLOR="blue"]v2v[/COLOR]=[COLOR="Red"]connectserver[/COLOR]
v3v=event_server
v4v=joinserver
v5v=rankingserver
v6v=exdb
v7v=gameserver
Най-долу търсиш в същия файл :
Code:
[needrestart]
v0v=no
v1v=no
v2v=no
v3v=no
v4v=NO
v5v=no
v6v=no
v7v=NO
[main]
enableautorestart=0
restartinterval=20
И го променяш на:


Code:
[needrestart]
v0v=no
v1v=no
[COLOR="Red"]v2v=YES[/COLOR]
v3v=no
v4v=NO
v5v=no
v6v=no
v7v=NO
[main]
[COLOR="Red"]enableautorestart=1[/COLOR]
[COLOR="Blue"]restartinterval=30[/COLOR]

*restartinterval е в минути
 
  • Like
Reactions: Nesquik
Аз ползвам "X-Upload 6.exe в место Startup в момента съм сменил гамесервера и ще вида дали ще се оправи ако не ще заменя с Starup и ще направя написаното от теб :)