[Help] Дисконект след въвеждане на ник и парола

Holder

New Member
Joined
Dec 27, 2010
Messages
434
Reaction score
43
Някъде съм забравил да вкарам IP, знам че някои хора от форума разбират от къде идва проблем в зависимост от това къде те дисконектва, мен ме дисконектва след като напиша ник и парола и дам ентер и ми дава DC, не преди това ?
 
сигорно може да е от конект сървъра незнам виш дали насякаде си сменил ип-тата с кой порт влизаш??
 
Значи в MuServer/Data/Lang/Kor/CommonLoc.cfg имам тая информация:

[GameServerInfo]
ClientExeVersion = 1.02.40
ClientExeSerial = 8gksYM30JnvgqpcP

==============================================

Като кракна main.exe има :

IP Adress:
22.22.22.22

Serial:
8gksYM30JnvgqpcP - слагам тоя, щото горе го пише

Version:
Как да разбера тук, какво да сложа, ако това ми е версията 1.02.40 ? само за това нямам идея ?
 
Хяхяхя разбирачите.. ако е от сериала ще ти изпише че иска нова версия със "Version" е същтото.
Проблема ти е от "firewall"-a, блокнал си "Gameserver.exe" мисля че така се казваше ;p
отдавна не съм се занимавал с "MU" затова ако не се казва така пиши ми и ще ти кажа точно кое е.
 
GameServer е позволен дал съм му Allowed.. не е от това.. вкарвам ник парола давам ентер пише You Are disconnected.. нямам идея от какво е просто.. дори да напиша измислена парола, вместо да ми каже "Password is incorect" направо ми дава дикс..

В GameServer-а пише че се коннектвам, на долния ред:
WSARecv() failed with error 10038
и от долу дисконект и ип-то ми...
 
Last edited:
А ConnectServer блокнат ли е или разрешен ? Ако е блокнат разреши го.
 
Разрешен е, като цяло съм сигурен, че Sygate всичко е точно.. предния сървър, както го бях наредил в сайгейт, си бачкаше без проблем, тоя съм го сложил по същия начин..
 
Хяхяхя разбирачите.. ако е от сериала ще ти изпише че иска нова версия със "Version" е същтото.
Проблема ти е от "firewall"-a, блокнал си "Gameserver.exe" мисля че така се казваше ;p
отдавна не съм се занимавал с "MU" затова ако не се казва така пиши ми и ще ти кажа точно кое е.

Ей инфантилен педераст трай си там, че си тъп на гъз!
П.П Пиши в skype:its.gucci да (се опитам да) ти го оправя.