[Help] Имам проблем със Freez или Crash

Elven

New Member
Joined
Feb 11, 2011
Messages
324
Reaction score
98
Днес когато станах от сън, и гледам в скайп доста субщения. Всички пишат ,че немогат да се логнат във сървъра. Немога да разбера от къкво идва проблема. Пробвам да вляза пиша си акаунт и парола и забива. Тези който не са излизали от сървъра са си вътре а другите немогат да влязат. Рестартирах компютъра пуснах си всичко след 15 минути пак стана същото. Реших да изтрия логовете, изтрих ги и за сега от някаде 1 час и 30 минути нямам проблеми. Но едвали ще е само това, някой знае ли как се оправя този проблем защото е ужасно дразнещ...
 
Днес когато станах от сън, и гледам в скайп доста субщения. Всички пишат ,че немогат да се логнат във сървъра. Немога да разбера от къкво идва проблема. Пробвам да вляза пиша си акаунт и парола и забива. Тези който не са излизали от сървъра са си вътре а другите немогат да влязат. Рестартирах компютъра пуснах си всичко след 15 минути пак стана същото. Реших да изтрия логовете, изтрих ги и за сега от някаде 1 час и 30 минути нямам проблеми. Но едвали ще е само това, някой знае ли как се оправя този проблем защото е ужасно дразнещ...

Аз имам същия проблем със моя сървър.
На 7-8 часа CS ми фреезва .. Имаше една програма която можеше да рестартирва цс на определени минути но немога да я намера ако някои я има моля да я сподели със нас ще съм му много благодарен!
 
настройва се от muserverstartup конгигурационният файл
 
Нестава пробвал съм....

Става, става.
Ето ти "StartUp".

[captions]
v0v=dataserver1
v1v=dataserver2
v2v=connectserver
v3v=joinserver
v4v=event_server
v5v=rankingserver
v6v=exdb
v7v=gameserver
[paths]
v0v=dataserver1\
v1v=dataserver2\
v2v=cs\
v3v=joinserver\
v4v=mu2003_event_server\
v5v=rankingserver\
v6v=exdb\
v7v=gameserver\
[exenames]
v0v=dataserver.exe
v1v=dataserver.exe
v2v=connectserver.exe
v3v=joinserver.exe
v4v=wz_mu2003_event_server.exe
v5v=devilsqure_eventserver.exe
v6v=exdb.exe
v7v=gameserver.exe
[parametrs]
v0v=55960
v1v=55962
v2v=
v3v=/p55970 /caXXX.XXX.XXX.XXX /cp55557
v4v=
v5v=
v6v=
v7v=XXX.XXX.XXX.XXX 55970 XXX.XXX.XXX.XXX 55960 55901
[waitintervals]
v0v=10
v1v=10
v2v=10
v3v=10
v4v=10
v5v=10
v6v=10
v7v=10
[needrestart]
v0v=no
v1v=no
v2v=yes
v3v=no
v4v=no
v5v=no
v6v=no
v7v=no
[main]
enableautorestart=1
restartinterval=120
ipadd=XXX.XXX.XXX.XXX
 
Last edited: