[Help] Имам проблем с Mu Online на Windows 7

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Здравейте,
Имам следния проблем: когато вляза в някое му, независимо от версията, сече много ужасно, едвам едвам се мърда мишката. Чудех се дали не е нещо от рода, че играта не поддържа 64-бита, та ако може малко мненийца :).
Благодаря предварително.
 

hdimitrov

New Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
404
Reaction score
26
това е от DirectX и Video-то, обнови си драйвърите на видеото, поне така си мисля.
 

NoFeaR

Well-Known Member
Joined
Feb 1, 2009
Messages
738
Reaction score
291
Пробвай да направиш на 32 бита и виж как ще е :)
 

banned

Active Member
Joined
Jan 4, 2009
Messages
616
Reaction score
71
трябва да си инсталираш видео драйверите
 

oveRLuckEd

New Member
Joined
Apr 28, 2008
Messages
1,776
Reaction score
398
Да да, мерси, оправих се аз, от драйвърите беше проблема, както каза hdimitrov.
 

DAMN

New Member
Joined
Dec 11, 2008
Messages
44
Reaction score
12
Здравейте.Един мой приятел има същия проблем..инсталирахме нови драйвери.за видео картата и пак нестава (зелен екран и му насича) пс видео картата му е 256.. windows XP ..някои ако знае как да се оправи.моля да пише в тази тема ;)
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
DirectX има ли?
Ако няма да намери по някоя игра ...
 

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
не прочетели че вече се е оправил човека драйверите са били спокойно
 

ivowe3

Wiki
Joined
Apr 1, 2009
Messages
1,218
Reaction score
1,280
ти не прочете ли
Здравейте.Един мой приятел има същия проблем..инсталирахме нови драйвери.за видео картата и пак нестава (зелен екран и му насича) пс видео картата му е 256.. windows XP ..някои ако знае как да се оправи.моля да пише в тази тема
Днес от 10:18
 

DAMN

New Member
Joined
Dec 11, 2008
Messages
44
Reaction score
12
инсталирахме и това..пак засича :x
 

Dea7h

Admiral General Aladeen
Joined
Jan 16, 2009
Messages
1,189
Reaction score
426
Не сте изтеглили точните драйвъри за видео картата :) Опитайте с други...
 
  • Like
Reactions: teodor1000

teodor1000

New Member
Joined
Jan 15, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Здравейте и аз сам с Windows 7 имам дискове с драйверите но просто не ми излизат кагато сложа диска. Но всичко е от драйверите трябва да знаеш каква ти е видео картата както каза : "Dea7h" Не сте изтеглили точните драйвъри за видео картата Опитайте с други...
 

barzacheto

Member
Joined
Jan 17, 2009
Messages
124
Reaction score
10
Здравейте и аз сам с Windows 7 имам дискове с драйверите но просто не ми излизат кагато сложа диска. Но всичко е от драйверите трябва да знаеш каква ти е видео картата както каза : "Dea7h" Не сте изтеглили точните драйвъри за видео картата Опитайте с други...

Е има една програма казва се Everest с нея може да видиш каква точно ти е видео картата,дори без нея може да се види каква ти е видео картата..
И няма нищо сложно да напиша в google "VIDEO DRIVERS FOR ATI READON 4870 X2" ? :)
 

Qwert

New Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
7
Reaction score
1
Здрваверите и аз имам сащия проблем с 7 -мица 32 битова сам и което и му да отворя ми сече се едно нема драивери (само на му онлайн ми го прави тоя номоер) имам DirectX, а видио картата ми е Интел но не и знам модел там и т.н. както и нз от каде да ги тегля тез драивери моля някои да помогне ето линк с конфигорацията ми .
Детайли на HP Compaq 6730s NN338ES Преносими компютри
 

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Здрваверите и аз имам сащия проблем с 7 -мица 32 битова сам и което и му да отворя ми сече се едно нема драивери (само на му онлайн ми го прави тоя номоер) имам DirectX, а видио картата ми е Интел но не и знам модел там и т.н. както и нз от каде да ги тегля тез драивери моля някои да помогне ето линк с конфигорацията ми .
Детайли на HP Compaq 6730s NN338ES Преносими компютри

ATI Mobility Radeon HD 3430....


Download
 

Qwert

New Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
7
Reaction score
1
ATI Mobility Radeon HD 3430....


Download

Инсталирах го това , пооправи се малко на старите версии не сезоните , а на сезоните пак си сече все така напримир аура му-то , а на по старичките версии има честично подобрение но въпреки това сече...
И 3-те ли да ги инсталирам защото инсталриах само горното.
 
Last edited:

Achov

Active Member
Joined
Jul 28, 2009
Messages
720
Reaction score
163
Инсталирах го това , пооправи се малко на старите версии не сезоните , а на сезоните пак си сече все така напримир аура му-то , а на по старичките версии има честично подобрение но въпреки това сече...
И 3-те ли да ги инсталирам защото инсталриах само горното.

- Видео чипсет: ATI Mobility Radeon HD 3430
- Тип видеопамет: Video Controler Memory
- Капацитет на видеопаметта: 256MB

Не очаквай повече от лаптоп с такива характеристики.

Само горното.
 
  • Like
Reactions: Qwert

Qwert

New Member
Joined
Jan 29, 2011
Messages
7
Reaction score
1
- Видео чипсет: ATI Mobility Radeon HD 3430
- Тип видеопамет: Video Controler Memory
- Капацитет на видеопаметта: 256MB

Не очаквай повече от лаптоп с такива характеристики.

Само горното.

Какво да не очакавам преди с едно xp когато бях си варяха му-тата без проблемно благодаря за помоща все пак.
И видиото е 356 нe e 2 gb ram a 3 procesora mi e 2,2 intel dual core модел него знам не съвпадат напално тия характеристики там..
Пак и на документите пише че видио картата е Интел не Ати
 
Last edited:

KR373N

Well-Known Member
Joined
May 18, 2008
Messages
1,943
Reaction score
446
Е има една програма казва се Everest с нея може да видиш каква точно ти е видео картата,дори без нея може да се види каква ти е видео картата..
И няма нищо сложно да напиша в google "VIDEO DRIVERS FOR ATI READON 4870 X2" ? :)


да сигурно че неможе да си свали Aida32 тя показва също всичко на компютъра дори и шината на дъното