[AD] FaceCTRLMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

Ха,ха кви нива кви филми бе :D вие живеете за МУ бе .. знаете ли кво е дискотека или кафе бе :D големите тежкари по цел ден циклят на компа и чакат одобен момен да избягат от даскало и да седнат на тъпата щайга и да цъкате му докато не ви изпиее мозъка ... :D и после седите и на лево на десно ми храните по темите " shh az she doidaa wee pedalllll ,nae66 li koii e bashtamii wee shhh eeee , ee pedarasss shti eba maiaktaa wee ;@@@ " Жалки сте :) на по 16 17 години и сиг още момие не сте видели :) не знаете смисъла на думата ЖИВОТ - за вас живота е Mu :D . Правили големи пари те , за големите "ИГРАЧИ" се взехте не може ли да излезнете с некоя курва и тя да ви плати сметката бе ? или да изкъртиш некой вечер след дискотека и после да те сложат във районното (think) ;) Е това значи да си "ИГРАЧ" а половината от тук ( не всички ) сигурно не се къпят със седмици и не стават от тоя ПЦ - Живейте бе боклуци прости :) не живейте във виртуялния свят , бъдете такива тарикати на живо да видим кво ще ви се случи :) . Кой знае как ви третират във училище и как бягате със некви дебилчета и чакате да се прибетере само и да седнете да сте машини. Отидете на дискотека , некой да ви вкара 1 рамо да ви обърне и му кажете тия неща дето казвате във форума :D тогава да видим :) . МИШКИ СТЕ :)
Тебе още ли не са те изнасилили бе?!
 
Ми много ясно че се гордея бе :D поне знам че не съм прекарал част от живота си в нас докато вие сте се чудили как да земете "Q" от "BC-то" :D ;) Боли ме кура кво си мислите и Dante кво усра ли се ? Нямаш кво да кажеш :) Смешник ;)
 
Ми много ясно че се гордея бе :D поне знам че не съм прекарал част от живота си в нас докато вие сте се чудили как да земете "Q" от "BC-то" :D ;) Боли ме кура кво си мислите и Dante кво усра ли се ? Нямаш кво да кажеш :) Смешник ;)
Всички се съгласете, че сме такива. Да вземе да спре да спами тоя саднат пубер.... Забрави като циклеше преди 1 година в 1 сървърче по 15 часа на ден смешен. Ако намеря логовете ще ги постна да видят всички по колко часа на ден си бил ти на ПЦ ;]]] Ти може да не знаеш кой съм, но аз теб да. Смешен....
 
Ми много ясно че се гордея бе :D поне знам че не съм прекарал част от живота си в нас докато вие сте се чудили как да земете "Q" от "BC-то" :D ;) Боли ме кура кво си мислите и Dante кво усра ли се ? Нямаш кво да кажеш :) Смешник ;)

Уаууу ю'р ъ сейдж бой! Ю'р лайк Далайлама енд Конфуций ин уан!
 
Всички се съгласете, че сме такива. Да вземе да спре да спами тоя саднат пубер.... Забрави като циклеше преди 1 година в 1 сървърче по 15 часа на ден смешен. Ако намеря логовете ще ги постна да видят всички по колко часа на ден си бил ти на ПЦ ;]]] Ти може да не знаеш кой съм, но аз теб да. Смешен....

Ми циклил съм ? Поне съм го осъзнал ;)
 
Life само тфа ще кажа: No Comment! (speechless)
 
Не говора за теб - Cezar ;)
 
мисла че сървъра умря аплодисменити!!!
 
Просрочено време на връзката













Сървърът facectrl-mu.no-ip.info просрочи зададеното време за връзка.








* Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.

* Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра.

* Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет.
 
Просрочено време на връзката













Сървърът facectrl-mu.no-ip.info просрочи зададеното време за връзка.








* Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.

* Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра.

* Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет.

+1
 
Админе ако ма напрайш гм обещаам ши им прая фейсконтрол на сичките заклеам са ако не да гръмне сървърното пц .. :Д
 
Flame ако не беше толкова грозен щях да те направя ГМ, но при положение, че ти си ужасно грозен това няма как да стане :) btw " ако не да гръмне сървърното пц .. :Д " чул те Господ :) И дано порастнеш бързо :p
 
Админе ако ма напрайш гм обещаам ши им прая фейсконтрол на сичките заклеам са ако не да гръмне сървърното пц .. :Д

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAX (rofl)(rofl)
 
Грозен съм бил! пхахахахахахахах момче не си ме виждал..ама знаеш вече...да не си некаф ясновидец... пука ми кво мислиш задмониторна ниджоуу (nqh)
 
Flame моля те пиши грамотно... ходи повече на училище да се образоваш, че си много зле.. :( жал ми е за такива като теб дето нямат нищо пък ти си и грозен направо си ми много жален :( :( :( и още 1 нещо, не пиши повече в темата освен ако не е свързано със сървъра :)
 
Грозен съм бил! пхахахахахахахах момче не си ме виждал..ама знаеш вече...да не си некаф ясновидец... пука ми кво мислиш задмониторна ниджоуу (nqh)
ако кажем, че той е FaceControler... това ще да е отговора :D за сървъра и сайта 2/10 :]]
 
  • Like
Reactions: Flame