[AD] FaceCTRLMu 97d99i Exp: 9999x Drop: 100%

Flame моля те пиши грамотно... ходи повече на училище да се образоваш, че си много зле.. :( жал ми е за такива като теб дето нямат нищо пък ти си и грозен направо си ми много жален :( :( :( и още 1 нещо, не пиши повече в темата освен ако не е свързано със сървъра :)

Ти ли ши ми кааш как да пиша е нинджа...ако искам ши пиша грамотно..а и питай майка си дали съм грозен снощи с нея се видяхме.Ииии кво0 нямаМ е/???
 
Ти ли ши ми кааш как да пиша е нинджа...ако искам ши пиша грамотно..а и питай майка си дали съм грозен снощи с нея се видяхме.Ииии кво0 нямаМ е/???
нямаш .. като неговия характер, на който името му е дадено от женския полов орган
 
  • Like
Reactions: Flame
Във тоя форум само садери има... няма какво повече да коментирам (speechless) По умният остъпва :)
 
Аз сам балък?Хаха смешко смешко като станиш на мойто ниво тогава ми говори бе аматиор ! ]:)

Надявам се че всики на твоито ниво да не са като теб.. знаеш повечко и се надуваш .. и пишеш Hacked .. ми и ти си бил на тяхното ниво кво се надуваш като балон нали знаеш че балонат някой път се спуква (chuckle)
 
От каде мога да сваля този уеб ?
 
Сървъра пак е ONLINE инфо за новите играчи на скайп: facectrl_owner
 
Last edited: