[Release] Ex-SrTeam Official Files (All-In-One)

Някой ще ми отговори ли на горните ми два вапроса???
 
1.Здравейте Всички искам да ви попитам защо като ме килнат в арена и ме преща на чернo в арена????
2.И да ви питам защо става така???::
001f13a74d66d4e3.jpg

1.праща те в арена2 това е нещо като за афк :)
2.мисля че това е заради дълго време стоене в ЦС сървъра тоест не се опитва да влиза в сървъра а само стои на ЦС.
 
1.праща те в арена2 това е нещо като за афк :)
2.мисля че това е заради дълго време стоене в ЦС сървъра тоест не се опитва да влиза в сървъра а само стои на ЦС.

Какво общо има това с ЦС като ЦС работата му свършва точно преди Лог-ин скрина ;) след това колкото и да се диш те изключва от сървъра ;)
 
това беше само моето мнение незнам ти какво мислиш по тоя съпрос.
 
хехехе доста нови неща мога да науча? странни неща говорите.. бтв арена ? не схващам какъв е проблема ? арена няма на това което шаттър предлага
 
Искат да кажат че като ги килл ги телепорт извън кординатите на самата карта ;)
 
Дам StoneAngel го каза най-точно, има и още един проблем Dark Hors and Dark Raven недигат левели!!!Moже да сам згрешил имената, това са кончето и птицата за Дарк Лорд!
 
За първия проблем според мен е от гате.тхт

за втория немога да помогна :)
 
.. файловете на шатър имат стадиум без арена ? до колкото знам? така че като те килл там където те килл трябва да няма животни който да те килл така са направени файловете за този "Custom" който искаш да направиш мисля че секцията хелп е по-добра от тази в темата за файлове който се опитваш да промениш ?

за коня и гарвана ? я "switch" влезте и вижте пак :)
 
main post updated

Update 1c includes:

Code:
//==========================================//
// Full Season II - Changelog.txt  	    //
// Generated By SrTeam © 2009	  	    //
//==========================================//


Ex-SrTeam Update 1c Changelog
*****************************

- Fixed GS <> GSCS Saving				[DLL]
- Fixed Golden Archer (Only In Normal GS)		[GS/GSCS]


-----------------------------------------------------------------


also added checksum generator to tools section.


Have a nice weekend, Sincerely Shatter
 
  • Like
Reactions: diko
dark изчисти пак темата .. че след ъпдейт :)..
 
ПРОБЛЕМ! когато някой играе в сървара десетина минути и го баннва автоматично....не сам слагал никакви скриптове ресторвах дб-тата смених сичко да е на 0 от фаиловете DupeSystem u DupeSystemCS помагайте нз кво да праа.....
 
какво пише в лога?
на всички ли се случва това?
можеби някой дупи или нещо подобно ?
дай повече информация , но предимно извади от лога какво пише в него
 
1 не е штото е дупил смисал банна ми админския герой а с него не сам дупил ...^^ ами логовете, кои логове по точно?
 
как кой.. на ГС.. виж защо и кога те е баннало.., а други хора баннало ли е ? .. ? ии само те е баннало или ? нещо има ли друго сандъка да е изчезнал например?
 
Как да го накарам да спре да дропва само Jewell от монстерите ?
 
значи секи който играе 10 минути в сървара го банва...не само мен а и сандъка се заклучва се едно има скрипт а НЕ САМ слагал... пиши ми на скаип:fisherman305 ако може да погледнеш логовете
 
ЗА това говорех в предния ми пост.Така е с всички монстери, дропват само chaos и soul.

Едит: Оправих го от Data/ItemDropRates.txt промених drop rates и всичко заспа ;)
 
Last edited:
някой пази ли .. по-стар архив all-in-one в който има и Уеб Сайта?