[Release] Emerald Web v0.1

photoshop duel 1vs1 ? награда за падналият бан ?

Оставете го Warri0r сигурно го малтретират в училище и затова избива комплекси тук (chuckle)
 
тей като ме гледаш сиг ме чупят от бой ^_^
 
Не могат да се рестнат геройте ? Исписва ресет съксесфъл но несе ресва ? идеи ?
 
Не могат да се рестнат геройте ? Исписва ресет съксесфъл но несе ресва ? идеи ?
"alter table character add GrResets int not null default и alter table character add Resets int not null default 0" тези 2 кода не могат да се добавят в Query Analyzer
 
hxax лукан то с тебе неща ти си по навътре с нещата оня ми се прави на разбирач на PS и като мо кажа 1 vs 1 оня млъква ;)
 
hxax лукан то с тебе неща ти си по навътре с нещата оня ми се прави на разбирач на PS и като мо кажа 1 vs 1 оня млъква ;)

аве еи говно ти като се занимаваш с фотошоп от 2 години какво да направя аз от 1 месец се занимавам защо не правиш дуел с лукан или с котака или респект? поне за 1 месец съм научил много повече от колкото ти за 2 години ще дойде време когато ще ти искам дуел и ще те смачкам
 
ей бра тне се расправяй с тос ноб вчера се регна и е над си4ки остай го да се кефи че е мн добар но със сигурност няя покритие има само 124 каратова усмивка при загубите си :D:D:D
 
SummeR или не та знам къф си в тоз форум съм 2 месеца след като беше създаден да не казвам 1 :) просто съм с нова регистрация :)
 
мисла че сега вече @Dungeon и @Warrior могат да направат 1 дуелче :D аз права евала на Донджанчо :D евала батка :)
 
е кво приятелски двубой :D неми разваляй кефа xxaxaxa
 
Please Add a new link. i cant download from dox.bg
 
Тук няма някой със различен web от всички сървъри всеки краде и си го слага на к*ра и си мисли че сайта му е много готин въпреки че още 9493493294329 сървъра са със този сайт :D за сега само сървъра на KOZMU остава номер 1 по сайт и сървър въпреки че не играя MU :) всеки друг краде и замазва тук там за да не си личи и точно за това бяха слагани shellove за такива балъци.
 
за сега само сървъра на KOZMU остава номер 1 по сайт и сървър въпреки че не играя MU :) всеки друг краде и замазва тук там за да не си личи и точно за това бяха слагани shellove за такива балъци.

Не ме дразни, че си тъп. Дразни ме, че си личи.
Говориш пълни глупости.

btw, какво стана с admin panel-а ?
 
СТРАНИЦА ЗА ДОСТЪП


Несъществуващ файл / папка

Неможе да се изтегли