[Release] Emerald Web v0.1

Nice Web. Good Desing I Like it. Good Work 10/10
 
k0ceto

Сложи тогас този код :)



Поздрави

Пак грешка :
"Server: Msg 170, Level 15, State 1, Line 1
Line 1: Incorrect syntax near 'default'.":s
 
Yeah ! Браво на емералдчовците :D поне да бяхте направили малко промени като ще копирате толкова много бре :D , 1;1 бутони и т.н .... като моя сайт .... трогнат съм ,че съм ви вдъхновил така :D

Тва го бях казал преди мнооого мнооого време.Още след като прекара Airwaves :D
 
Една забележка: Е, защо не сложи оригиналното лого без тези надписи EmeraldMu и теб подобни ? Както в опенму уеба
 
Това да не е web-a на EmeraldMU че да се слага оригиналното logo |-(
А и без надписи не мисля мисля да release
 
Една забележка: Е, защо не сложи оригиналното лого без тези надписи EmeraldMu и теб подобни ? Както в опенму уеба
Ееее недей така, нали трябва да се знае, че е бил на Emerald :D
 
Поредната тъпа измишльотина на това детенце.
Няма какво да говоря по сайта...
пълен разгром,че и го продавал малее хахахаха
Поне се научи да крадеш качествено и да не те разбират.
 
Поредната тъпа измишльотина на това детенце.
Няма какво да говоря по сайта...
пълен разгром,че и го продавал малее хахахаха
Поне се научи да крадеш качествено и да не те разбират.

То и слепец ще види че е копирал от ево :D
 
нищо не е копирал само идейте е взел :D:
 
ево нищо лично играя сервера ти от скоро време :) но твоя дизайн е мн как да го кажа .. мм дизайна е добър но не си го испипал :) ето го резолтата след моя рескин :)
 
не бе , не съм го проел лично , даже се трогнах ^^ имам още 3 дизайна
 
темата май трябваше да се казва MuPlayring Web Design + OpenMu Modules + Warri0r Images! :D:
 
или Dungeon Ламера кфо ще кажеж ;] звучи идеално
 
да прав си аз съм ламер ти не си вече и фотошоп почна да разбираш да копираш source от сайтовете еми браво аз немога ти си "про" аз съм ламер
 
хахаха я земи сорса от уеба и сравни с моя индекс да видим дали са енакви ас съм ламера (rofl)
 
ево нищо лично играя сервера ти от скоро време :) но твоя дизайн е мн как да го кажа .. мм дизайна е добър но не си го испипал :) ето го резолтата след моя рескин :)
Ново букварче. Помагало за всеки ден 1 клас : Цветанова, М., Сергеева, Е., С : Учебни помагала 1-4 клас : Книжарница Books.bg

Ами нека се опитам да разталкувам какво каза Идеята на дизайна е добра но ево не е чак такъв фотошопер като Alegr0 и затова Ex7a3u реши да смени картинките на сайта , а Warri0r взе идеята на сайта на ево.
 
photoshop duel 1vs1 ? награда за падналият бан ?