[Release] Emerald Web v0.1

аве да ва еба в неблагодарниците как може да кажете проверете за шелове .. . вии номрални ли сте да кача шел и да го release weba

говорех да проверят защото extention беше оставил shell(wonder)
 
ем много ясно ве нема да им прая гадно тва че ти си педерас и ти пря гадно мн ясно че ш те надупча целя :) ай пишете по темата

ПС
@crazyboy сори тогава
 
Мне просто има някой дето качват с Shell и просто вече хората нямат доверие на никой , затова викат проверете за Shell-ове ,но в този web НЯМА SHELL :p
 
значи $title в индекса не е оправено и линка за FORUM на хедъра.


И нещо не ми зарежда e-web.php, смисъл че на статусбара на интернет експлорера ми постоянно пише web loaded with error. waiting http://site.com/e-web.php.
 
Last edited:
защото уеба е направен с iframe :) а iframe върши работата като цъкнеш някаде да не ти излиза при index.php=? .. а да пише само уебсайта .. пр http://site.com/
 
Last edited:
SUX ! 0/10 !!

Обосновка: След време ще видите как това елементче ше ви прецака !
 
по темата 9/10 ,но защо не ми работи класацията (не ми се показват героите)
 
по темата 9/10 ,но защо не ми работи класацията (не ми се показват героите)

И при мен е така пробвах от опен му уеба и пак така....
 
И при мен е така пробвах от опен му уеба и пак така....

слагате това alter table character add Resets int not null default 0 в Querly Analazyer мисля че така ставаше ;)
 
слагате това alter table character add Resets int not null default 0 в Querly Analazyer мисля че така ставаше ;)

в таблицата МУОНЛИНЕ?
 
Да това се отнася и за 2та уеба :)
 
SUX ! 0/10 !!

Обосновка: След време ще видите как това елементче ше ви прецака !





Какво имаш предвид под "ПРЕЦАКА" ? Разясни малко :D
 
слагате това alter table character add Resets int not null default 0 в Querly Analazyer мисля че така ставаше ;)

Брат дава ми тази грешка (headbang) " Server: Msg 2705, Level 16, State 4, Line 1
Column names in each table must be unique. Column name 'Resets' in table 'character' is specified more than once.
" (wonder)
 
Брат дава ми тази грешка (headbang) " Server: Msg 2705, Level 16, State 4, Line 1
Column names in each table must be unique. Column name 'Resets' in table 'character' is specified more than once.
" (wonder)

Ам нея по принцип си я има май оІО
 
Yeah ! Браво на емералдчовците :D поне да бяхте направили малко промени като ще копирате толкова много бре :D , 1;1 бутони и т.н .... като моя сайт .... трогнат съм ,че съм ви вдъхновил така :D
 
  • Like
Reactions: Archon and mi7aka