[Release] Emerald Web v0.1

ше го пробвам. начин на инсталация?
Edit: 10/10
 
Last edited:
shiT.... vsi4ko e praveno da se pravi mazno na nqkoi..
 
Last edited:
Здравейте даркове

Реших да споделя първият ми проект със вас :)

Ето и как изглейда той : Screen

Download : e-web down
Credits
Design : Ex7a3u
Modules : Bupyc , ExTeNTioN

Я им кажи защо го сподели ? След като ме наеба с 11 $ за този уеб и ми го даде с шелове и ми изтри уиндолса , и като ти казах ,че ще го изчистя и ще го релийз веднага го качи ?

Искам си парите момченце!
 
Пак започнахте с личните саморазправи и спам-а ако обичате помогнете как ад го инсталирам :)
Ако имате някакжи проблеми си пишете по скъпе. Неискам и тази стая да се превурне в спамммм
 
Пак започнахте с личните саморазправи и спам-а ако обичате помогнете как ад го инсталирам :)
Ако имате някакжи проблеми си пишете по скъпе. Неискам и тази стая да се превурне в спамммм

Извинявай много ама и ако тебе те бяха преебали с пари щеше друга песен да пееш нали ?
Искам си парите!
 
file asda променяш паролата и уеба е готов :)
 
Оу браво ;) 10/10 Супер много ме кефи
 
@Warri0r Можели скъпе да помогнеш?
 
shells има ли?защитен ли е или е поредната боза?(puke)(hmm3)
 
абе майкаму деба кво чакате на готово сайтове помъчете се прочетете разгледайте хората ви дават дизайн майкаму да еба поне зашити се помъчете да си сложите!
 
защитен е това е openmu web clone с др дизайн само проверете за shell-a в includes/javascript/index.php
 
защитен е това е openmu web clone с др дизайн само проверете за shell-a в includes/javascript/index.php

Проверих там няма сега ще прегледам сичко :D

Edit : Аз не намерих нищо,няма Shell .... :)
 
Last edited:
аве да ва еба в неблагодарниците как може да кажете проверете за шелове .. . вии номрални ли сте да кача шел и да го release weba
 
аве да ва еба в неблагодарниците как може да кажете проверете за шелове .. . вии номрални ли сте да кача шел и да го release weba

Брех.. ти за пари като го продаваш с шелове го даваш пък като го рилийсваш безплатно ще е чист? (think)