[AD] eLisiaMu 99.62T Exp: 250x Drop: 60%

Лол , тая версия има (ancient) опций ли ? :D
 
приятел, изтегли си port blocker и блокираш портовете 55960 и порт 55962 или във firewall на windows ги блокирай освен ако не искаш да виждаш хора с ф.о сетове 32767 левел
 
Last edited:
приятел, изтегли си port blocker и блокираш портовете 55960 и порт 55962 или във firewall на windows ги блокирай освен ако не искаш да виждаш хора с ф.о сетове 32767 левел

Поне кажи кого targetwash <3
 
себе си,теб и един поляк дет му дадох 1 инвентар с ф.о итеми щот се чувствах щедър
 
себе си,теб и един поляк дет му дадох 1 инвентар с ф.о итеми щот се чувствах щедър

Бях ги забравил, блокирани са.


П.С
1. Ресет системата не работеше. FIXED
2. Ресет левел в информацията е 350 (unlimited resets), а в действителност е 400 за рес като 20 е макс. FIXED
3.Арена не работи. FIXED
4.Небалансирани магазини. (Не съм съгласен)
5.Прехвърлих си итеми в Web vault и сега не мога да ги извадя "нямал съм място в инвентара" ! FIXED
6.90% от функциите по сайта не работят. FIXED
7.Небалансирани спотове в играта. (Не съм съгласен)
 
Имам 1 въпрос? Ако наистина не разбирате и сте нов в бранша, и няма желаещи да ви помогнат с проекта, защо подяволите си губите времето?
 
Смятам, че сме достатъчно в час с нещата, просто сме нови в бранша и никой не иска да ни се довери, но ние няма да се откажем! Сървъра си върви без да спира, крашва и т.н. Всичко е нагласено и работи, не виждам кое не е наред? Да, имаше леки пропуски в началото с новия сайт, но всичко се изглади в рамките на два-три дни след старта. Не смятам, че е фатално, продължаваме напред и ако е рекъл Господ, след месец-два може да прогресираме.
 
"Леки проблеми" ти базикаш ли се ?

1.Бласт хака си бачкаше.
2.Още имам предмети то бласт хака въпреки, че ми банна героите xD
3.Арена не работеше.
4.Левел ресета беше 400 не 350.
5.Ресет системата не работеше.
6.Макс реса беше 20 без предопреждение стана 84.


Вземи се в ръце спри сървъра за известно време докато изгладиш всичко !
Реши един път за винаги каква ще е конфигурацията тъй като на 20 реса смятах да играя, но на 84 ще пропусна и тогава го пусни ! Тогава със сигурност може и да имаш повече хора ;)
 
Беше, беше, беше.. Да знам, че беше :) И да макс ресовете са 84, при първоначални 20.
 
Първоначални - 20
2-ра фаза - unlimited
3-та фаза - 20
4-та фаза - 84

Беше и си остава подигравка този сървър ако не забелязваш от коментарите на хората и online играчите които имаш ;)


Давам ти приятелски съвет как би постигнал някакъв прогрес, но ти си знаеш ! Дерзай !