[AD] eLisiaMu 99.62T Exp: 250x Drop: 60%

Успех ти пожелавам в такъв случай.


Лично мнение: не вярвам никой от българските играчи да почне 250х unlimited resets / max stats, но това си е твое решение.

Мен ако питаш още по-добре.(rofl)
 
Мен ако питаш още по-добре.(rofl)

Може би си прав след като толкова лесно смени build based конфигурация на unlimited reset 32k full stats (heidy)
 
Старта не е на най-подходящата дата ..
 
Не че нещо ама ти хептен се побърка xD

На бъдни вечер човек си е със семейството къде си тръгнал
старта тогава да го правиш нямам идея, но все пак ти си знаеш !


С всичките решения които взема в последните дни смея да твърдя,
че сте на нивото на повечето еднодневки.
 
  • Like
Reactions: eLisia
Все пак сега е момента да се коментират някои неща, а не след като стартираме официално, нали? Благодаря за диалога, но ти гарантирам, че няма да е така, както си мислиш.
П.С Кога да го пуснем, като са празници. Другия вариант да е през седмицата, което пак не е удачно, тъй като повечето работят. Дай идея според теб, кога ще е най-добре и ще помислим.
 
Примерно 22/23 Петък/Събота :)
 
Няма нужда да бързаш ама изобщо даже. Пусни си го спокойно през януари да речем на 5-ти, 6-ти тъкмо ще имаш и време да пооправиш това онова до тогава ;) Сървър не се гласи за седмица, просто е невъзможно не знам защо бързаш толкова да го пускаш и после проблем след проблем и хората (които сигурно няма да са много) ще се разутиват...
 
Няма нужда да бързаш ама изобщо даже. Пусни си го спокойно през януари да речем на 5-ти, 6-ти тъкмо ще имаш и време да пооправиш това онова до тогава ;) Сървър не се гласи за седмица, просто е невъзможно не знам защо бързаш толкова да го пускаш и после проблем след проблем и хората (които сигурно няма да са много) ще се разутиват...


(y)(y)
 
Последно каква ти е конфигурацията тъй като в сайта пише 250х 20макс рес
 
В сайта като цъкнеш на скайп и те праща към скайпа на dangerlink xD
 
професионализъм ли чух?
 
В сайта като цъкнеш на скайп и те праща към скайпа на dangerlink xD

Понеже сайта ни бе предоставен от тях и не сме сменили линка, оправен е вече.
 
Защо не зарежда никаква опция в сайта ?
 
зарежда info,download и т.н ама страниците, които вадят информация от датабазата йок... интересно
 
Какво стана сега , че и сайта умря ?
 
HtGvpYf.png


надявах се да не сте малоумни за да играя тея рейтове ама съм карък :)