[AD] eLisiaMu 99.62T Exp: 250x Drop: 60%

Не че нещо ама ти хептен се побърка xD

На бъдни вечер човек си е със семейството къде си тръгнал
старта тогава да го правиш нямам идея, но все пак ти си знаеш !


С всичките решения които взема в последните дни смея да твърдя,
че сте на нивото на повечето еднодневки.

Май много му дадох, не можа и един ден да се задържи (tmi)
 
  • Like
Reactions: Kroll
Ще се задържи разбира се, трябва да си оправдае финансите. Днес закупихме сайт от muonlinewebs.com, който до няколко минути ще стартира и ще и ще пуснем сървъра отново утре. Ще назнача старт утре на 07.01 в 19:00ч.
 
Дам и предполагам freez-a на сървъра е породен от смяната на сайта xD


П.с успех ти пожелавам и дано си решил да го пуснеш с конфигурацията която беше на сайта а не тази с no limit reset.
 
Приятел, от много години работя по файлове и управлявам сървъри и от сега ти казвам, че с пари не става. Кадърни хора с 50$ ще го направят както трябва, а некадърни ще пръскат 200-500, 1000... и пак хуй.
 
Дам и предполагам freez-a на сървъра е породен от смяната на сайта xD


П.с успех ти пожелавам и дано си решил да го пуснеш с конфигурацията която беше на сайта а не тази с no limit reset.

Така ще го пусна, с тази конфигурация! Утре в 19:00ч. стартира, моля регистрирайте се отново.
 
Wipe на database направо не ми се мисли какво сте направили, че така да се усерете xD
 
Просто новия сайт изисква нови таблици, няма как с предишните да заработи.
 
глупости, спокойно можеш да си запазиш героите и гилдиите и, като си инсталираш сайта да ги импортнеш в query-то :mad: не заблуждавай хората
 
базата я пазя, ще се опитам да ги вкарам :)

Готово, до сега акаунтите, които са били регистрирани са подновени!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: NFmc
Браво !

А сега ако и върнеш кредитите / камъните от вот системата няма да е никак зле ;)
 
  • Like
Reactions: Kroll
Абе сървъра работи ли?? Че по сайта не мога да се ориентирам ?
 
Не, не работи. Утре в 19ч. стартираме, за сега само регистрациите :)
 
Позволени са.

Отговорът ти относно макротата и комботата на бк-то нали така ?


Забранени магии, които не трябва да ползвате по време на евента:
SM - Teleport
BK - Twisting Slash

Играчите явили се на евента са длъжни да спазват правилата посочени по горе, в противен случай ще бъдат отстранявани или наказвани.

Информация от Hall of Fame правилата във форума ти.


Та да питам на какви наркотици си BK с комбо застават 1 до друг и е забранено да ползват Twisting та ние с ragefull ли ще го правим това комбо (rofl)
 
Пичове реса ви иска "Goblin points" вместо zen ........ "професионализъм"

По-добре спрете тази боза оправете я пък тогава пробвайте отново .... всички които почнаха се отказаха на 1-вата вечер ;)
 
Пичове реса ви иска "Goblin points" вместо zen ........ "професионализъм"

По-добре спрете тази боза оправете я пък тогава пробвайте отново .... всички които почнаха се отказаха на 1-вата вечер ;)

.. е добре, пропуснал съм го, сега е наред. Можеше по-тактично да ме изкретекуваш, не така просташки. Боза има в баничарницата.
 
Последно , какво ще става с тоя сървър ?
 
1. Ресет системата не работеше.
2. Ресет левел в информацията е 350 (unlimited resets), а в действителност е 400 за рес като 20 е макс.
3.Арена не работи.
4.Небалансирани магазини.
5.Прехвърлих си итеми в Web vault и сега не мога да ги извадя "нямал съм място в инвентара" !
6.90% от функциите по сайта не работят.
7.Небалансирани спотове в играта.


П.с ето по тактична критика както пожела (100% мога да се сетя и за още неща, но съм изморен вмомента а и това е само началото на играта, не ми се мисли към mid / end game какво ще бъде xD)
 
А още нещо поради което смятам, че сте баничарница а сървъра боза !

DfC4Dk8.png



Нищо лично, но по-добре направи всичко като хората и тогава го пускай сега само се излагаш и наистина показваш колко невеж си в тези неща !