[AD] ElectronikMu 97d99i Exp: 60x Drop: 50%

tazzat

New Member
Joined
Nov 14, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Здравейте играчи. На 9ми май ще стартира сървърът ElectronikMU един нов много по-различен сървър от всички до сега с много нови идеи.

Hi players. On May 9 open a new server (ElectronikMU), very different from any server to now with many new ideas.
Electronik MU*News

Server infromation:
- Server Name: ElectronikMU
- Version: 97d
- Server is from : Sofia, Bulgaria
- Experience: 60x
- Item drop: 50%
- Monster HP: 60%
- Points per level: 6/8
- Reset: From the site , Deleted items from inventory
- Reset cost: 50 000 000 Zen x (number of resets +1)
- Max level: 350
- Level for reset : 330
- Points per Reset : 500 (no bonus points)
- Reset Mode : Clear stats
- Maximum resets: 30
- Level for create Guild : 300
- PK Clear: From the site, worth 100 000 000 Zen
Opportunities for success:
- Jewel Of Soul success: 65%
- Jewel Of Soul success + Luck: 85%
- Jewel Of Life success: 70%
- Item +10 success: 80%
- Item +11 success: 70%
- Most powerful excellent weapons are: Blade of Devourer, Crystal Staff & Siant Crossbow.
- Most powerful excellent sets are: Dragon, Legendary, Guardian & Unicorn.

Site: Electronik MU*News

Искрено се извинявам за пресрочването на стартирането на сървъра, но поради желанието ни да оптимизираме системата, на която е сървъра възникна хардуерен проблем и имаше нужда от гаранционна замяна на компонент от системата ни. За съжаление компютърните фирми не работят през почивните дни и очакваме в понеделник всичко да бъде наред. Днес ще качим клиента за сваляне. Благодаря за разбирането.

We sincerely apologize for the overrun of launching the server, but because of our desire to optimize the system on which the server has encountered a hardware problem and needed a warranty replacement of a component of our system. Unfortunately, computer companies do not work weekends and on Monday we expect everything to be Ok. Today I will upload client for download. Thanks for understanding.



Сървърът ще стартира официално на 9 Май (Понеделник) от 18:00ч.
The server will be officially launched on May 9 (Monday) at 18:00 pm
 
Last edited:
  • Like
Reactions: poltergais
What is the shit? The server is not started yet. You see only one site which will be changed in next days.
 
2/10 sux website..

Try to hack it noobie !!!
We use fully protected MuWeb 0.8 fixed & secured.
Please don't talk about this website, becouse yours are very sux and can be hacked easily.
 
Last edited:
Харесва ми конфигурацията и смятам , че ще се получи много добро сървърче.
Колкото до сайта какво не ви харесва ? Идеален си е като за такъв тип сървъри.
Айде късмет от мен :)
 
  • Like
Reactions: tazzat
тествах 1 много стар трик на този сайт но видях после че киларчето го има и разбрах че е добре този сайт ми харесва но горе хедера както е направен неми харесва :) иначе си е супер кво му има :) евала
 
  • Like
Reactions: tazzat
Пожелавам ти много успех с сървъра. 10/10
 
  • Like
Reactions: tazzat
Благодаря на всички. Забелязах, че потребителите, които са оценили направеното от нас с много ниски оценки на 2ма от тях сървърите са им пълен провал, а на 3-тия сайтът му е наистина бъгнат. Ще помоля модераторите да изчистят спамерските им постове, ако може.
 
1-рво 100% като вляза ще могат да се пускат хакчета
2- сайта не ми допада много много
3- не мисля,че ще се задържи
 
1-рво 100% като вляза ще могат да се пускат хакчета
2- сайта не ми допада много много
3- не мисля,че ще се задържи
Еи шматка ти на всеки сървър това казваш саита не ти харесва нямало да се задържи дрън дрън чи пляс твоите сървъри да не се задържаха? секи ден рес ? я си задръж мнението за някои друг. Сървъра е супер саита също :)
 
Скрий са бе клошар,а и аз досега сървър не съм имал ^^
 
Сайта е хубав, логото не си пасва ако искаш пиши ми във скайп :)
Конфигорацията е перфектна сървъра ще стане хубав стига ти да си сериозен 9/10 заради логото :)
 
  • Like
Reactions: tazzat
damn , long time no see this template of muweb , it sucks.
 
spam,spam,spam колкото до моето мнение давам 10/10 старанието е налице конфигурацията пасва идеално мисля,че ще се играе.
Желая ти успех!
 
  • Like
Reactions: tazzat
Кога точно ще е старта ?
 
А как се тегли клиента ? 3 поредни поста правя нова оценка 1/10 не струва поредната несериозна работа !