[AD] ElectronikMu 97d99i Exp: 60x Drop: 50%

Сървърът ще стартира официално на 9 Май (Понеделник) от 18:00ч.
The server will be officially launched on May 9 (Monday) at 18:00 pm

Сървърат не е дооправен моля не давайте оценки прочетете първият пост.
Пичове чакаме в сервиза да ни разгледат проблема сигурно ще стане днес, но може би ще се забавим със старта нищо не се знае за момента.
 
Last edited:
Кво да не даваме оценки реших да го видя що за стока е след 195 левел героя се бъгна и не иска да дига :D оставих 1 и 30 мин афк в лт7 дава ехп но не дига левели в Character Menu експа е надвишил лимита за следващ левел и с 1Mil.Не се надявай на хубави отзиви спрямо играчите към serv.
 
Е аз го почнах този сървър дигането на левел е нормално. Не ми се е бъгвало нямам проблеми с нищо такаче квото и да се драска тука няма значение.
Има хора който го играят. Сайта трябва да се поработи върху него относно ранкинга и он-лайн играчите. За мен е добър като първи сървър.

10/10

П.П. Не можем да сме всички съвършени като господин Арес. Ако не му изнася сървъри милиони.

П.П. Айде чао, лека нощ довиждане до нови срещи Арес.
 
Е аз го почнах този сървър дигането на левел е нормално. Не ми се е бъгвало нямам проблеми с нищо такаче квото и да се драска тука няма значение.
Има хора който го играят. Сайта трябва да се поработи върху него относно ранкинга и он-лайн играчите. За мен е добър като първи сървър.

10/10

П.П. Не можем да сме всички съвършени като господин Арес. Ако не му изнася сървъри милиони.

П.П. Айде чао, лека нощ довиждане до нови срещи Арес.
Каде си видял да съм казал,че съм съвършен?Админа да провери в акаунта и да види героя,че се е бъгнал.Да не го обръщаме на спам,че много постове станаха!
 
За съжаление още чакаме харддиска от сервиза, а лошото е че е от бързооборотните и сигурно ще трябва да изчакме ден два докато ни доставят такъв. За момента се опитхме да направим сървъра на ново на един приятел на компютъра, но нещо има проблеми, а аз в момента съм адски зает и не мога да обещая нищо за близките няколко дни да се надяваме, че до петък 13-ти :D ще сме свършили и да го пуснем в петък вечерта, тъкмо ще играете събота и неделя.
 
1-рво 100% като вляза ще могат да се пускат хакчета
2- сайта не ми допада много много
3- не мисля,че ще се задържи


За пореден път се оказвам прав :)
Сега разбра ли,защо ти дадох 2/4? Даже и толкова не заслужаваше..