[Release] Devil Square Ranking

sNG

New Member
Joined
Sep 11, 2008
Messages
2,646
Reaction score
690
Видях в една тема, че FeliXcat каза, че нищо мое не е видял и реших да споделя нещо , от което се нуждаят доста хора. На това нещо му се вика Devil Суяере класъция. Тя показва всички герои посетили Devil Squere и тяхните точки. Показват се 50-те най- добри играчи.Това не е никаква класъция с 50 хиляди картинки и манджи,а една доста просто класъциика.

4Storing
FileFront
 
Last edited:
тва посмъртно не може да работи щото иска sql_inject.php и още темп подомни глупости ...
 
тва посмъртно не може да работи щото иска sql_inject.php и още темп подомни глупости ...

никога не казвай никога просто щото се отказвате никога няма стане
 
аз мога да си го оправа но за кво ми е като няям сервер..а тези които имат съм 90% сигурен че няма да могат да си го направят ;]btw тфа е зето от на xtyling уеб сайт :)
 
аз мога да си го оправа но за кво ми е като няям сервер..а тези които имат съм 90% сигурен че няма да могат да си го направят ;]btw тфа е зето от на xtyling уеб сайт :)


Тц.. от никъде не е взето...

  • Забележка от Xaphan: Кирилица ако обичаш !
 
Last edited by a moderator:
аз мога да си го оправа но за кво ми е като няям сервер..а тези които имат съм 90% сигурен че няма да могат да си го направят ;]btw тфа е зето от на xtyling уеб сайт :)

Еми дай едно обяснение как трябва да се направи :;):
 
пробвайте това дали ще стане
сложете го в modules
и после в index.php си направете нов панел или там каквото ви е и като код му задайте:
<? include("modules/ds.php");
 

Attachments

  • Little Fix.rar
    4.6 KB · Views: 194
diablo ш пробам твойта дано да бачка :)
 
нз ама ми прецакахте целя уеб са треа пак да го праа 1 месец :mad:
 
и за кфо си го направил xml като трябва да е php?
 
Ето ви същата DS класация просто съм махнал тези картинки и други цветни неща които разместват
 

Attachments

  • Devil Square Ranking.rar
    4.5 KB · Views: 255
Last edited:
добре де пичове дайте малко обяснение кое как да настроим , защото не е само този файл а отделно и в евент сървъра има настройки . направете една хубава тема с добри описания :)
 
Last edited:
никои не му се занимаа но ако някой направи уроче как се настройва ще обере благодарностите :)
 
Ще го обере , ама те всички са еднакви . 40% от форума го има , да не говорим за DarkMaster , Real Gasolincho Bupuc и другите по форума . Нали това е форум за помагане , направете тема как се прави подробно !!!
 
аз я сложих отчита ми 50 човека...но на Charctеr празно :D няма герой
 
аз я сложих отчита ми 50 човека...но на Charctеr празно :D няма герой

Ето и при мен е така . Кажете как да го оправим ?