[Release] Devil Square Ranking

Може ли да ми дадете ДС класация за mu web 0.9
 
Нещо не работи.. Таблицата си се появява ама полетата Character, Class и (Score) са празни. А на status пише Offline на всичко...
 
Нещо не работи.. Таблицата си се появява ама полетата Character, Class и (Score) са празни. А на status пише Offline на всичко...

Някакви идеи...
 
sNG ще е по добре да го качиш и в др сайтове защото 4сторинг нещо се ебава :)
 
sNG ще е по добре да го качиш и в др сайтове защото 4сторинг нещо се ебава :)[/B][/B]

За теб никога.
 
Ще ви помоля да не започвате спор!
 
Не мога да си сложа класацията, някой би ли ударил едно мъжко рамо ?
 
wtf аре като слагате нещо което може да е от полза на някои, поне го слагаите както трябва и да може да се пусне а не да го гледам да се радвам и като го изтегля нестава...
 
въпроса е че тези полета в таблицата ако не се запълват от сървъра няма как да ти изкарва в сайта нищо ...
 
Добре са само ми остана да кажете как да напра така че да запазва точките в MuOnline table EVENT_INFO моля ако някои може да каже как да го направа това да пише :)
 
Добре са само ми остана да кажете как да напра така че да запазва точките в MuOnline table EVENT_INFO моля ако някои може да каже как да го направа това да пише :)

трябва самите сървър файлове и по точно на Гаме Сървъра да му е направено да запазва тази класация но ако му е зададена стойност 0 то няма как да записва отиваш в Muserver/Data/commonserver.cfg

и намираш това:

DevilSquareEvent = 0
DevilSquareEventServer = yourip
DevilSquareEventConnect = 0

и го правиш

DevilSquareEvent = 1
DevilSquareEventServer = yourip
DevilSquareEventConnect = 1
 
DevilSquareEvent = 1 ;
DevilSquareEventServer = тук съм си написал Ipто
DevilSquareEventConnect = 1
ето така е при мен :S и нестава :S
 
Last edited:
значи Гаме Сървъра не записва в базата дани :)