[Help] DarksWeb's Help Thread

Може ли някой да помогне, имам проблем с DarksWeb 0.3. Защо като дам на STATISTICS и страницата се мести, както и когато сам в User Area на което и да дам от менюто излиза разместено, може да се уверите сами http://server.games.ok-bg.com/ - acc: test12 pass: test12
 
Проблем със сървар като стартирам сървара ми дава грешка "Data Source name not found and deaful drivers odbc specificed" как да го оправя моля помогнете благодаря предварително
 
Може ли да помоля за шоп кодове за сезон 4 и ако може уеб шоп с итеми на сезон 4.
 
То ти го пише Connection with SQL Server failed или връзка с SQL Server се провали или не може да направи връзка с SQL Server.

Въвеждам същите данни като на стария ми уеб при инсталация и пак си я дава тази грешка. Вземи си оправи уеба!
 
(wait)
Въвеждам същите данни като на стария ми уеб при инсталация и пак си я дава тази грешка. Вземи си оправи уеба!

тва не е от веба а от тебе като не му разбираш не викаи да си оправи веба щото гледам ти колко разбираш купил си си домеин без да знаеш нищо за този веб дето ползваш
 
Забелязах, че има проблем с ranking-а. Не показва правилно Strentgh Agg vitality и Energy.. Някакви идеи как да го фиксна?

Имам и 2 странични въпроса:
Какъв е кода(номера) на стреличките за елфа при версия 97d+99i
Как да премахна Jewel of Life бъга, когато го продам ми дава милярди. Версията е същата.


FIXED!
 
Last edited:
дава ми ерор ... всичко правя както трябва ... Parse error: parse error, expecting `'{'' in c:\program files\easyphp1-8\www\install\install2.php on line 2710
 
дава ми ерор ... всичко правя както трябва ... Parse error: parse error, expecting `'{'' in c:\program files\easyphp1-8\www\install\install2.php on line 2710
сложи си xampp и прегледай там реда на който ти дава ерора ... а аз имам проблем с регистера... като напиша всичко .. излиза ми че е направен акаунта обаче всъщност не е щото броя на акаунтите не се променя и като се промъча да вляза в него не става .. пробвах и с md5 и без... :x :mad:
 
А ако ползваш МД5 сложил ли си .dll файла в папката на СЯЛ-а (think)(yawn)
в това е въпроса ... файловете ми са без МД5 .. :x с друг сайт всичко си работи .. като сложа регистър от друг сайт ( register.php i doregister.php ) пак няма ефф.. (speechless)
 
в това е въпроса ... файловете ми са без МД5 .. :x с друг сайт всичко си работи .. като сложа регистър от друг сайт ( register.php i doregister.php ) пак няма ефф.. (speechless)

Погледни малко по-нагоре в темата :)
 
Погледни малко по-нагоре в темата :)
цялата тема прочетох .. всички doregister.php модули които си дал ги пробвах и неще и неще...
 
MARKEta

MUFREAK administrator, help me please, I'm bugged in status, more than I should put there to buggy now, help me please!
grateful by marketa
 
Имам един въпрос :).

Който съм сигурен,че и други хора
се питат как може да стане това чудо ^^ .

Та въпроса ми е как да променя за да
мога да си пиша новините не от
root.php (Аdministrator.php)
Ами да си ги пиша от Cutenews .

Благодеря предварително :)
 
след като си добавиш cutenews ще пишеш :)
 
Всмисъл и ти незнаеш или? :)

Добавил сам го напраил съм всичко
което пише ето в тази тема и неще и неще :mad: .