[Help] Проблем с xampp или DarksWeb 0.3

hrisiz

Active Member
Joined
Feb 3, 2010
Messages
429
Reaction score
81
здравейте надявам се ще можете да помогнете значи имам един много гаден проблем с DarkWeb 0.3 съм и след като поседи някакво време сайта след това почва да не зарежда тоест само се върти и мисли след което след към 10 минути зареждане вади грешка че времето за зареждане е минало ... след което спирам apache и пак го пускам и се оправя но след някакво време отново :S моля ако можете помогнете :)
 
с коя версия си на хампа пpобвай с друга версия
 
дай изображение на грешката : }
 
с коя версия си на хампа пpобвай с друга версия
пробвах с 2 3 версии сега съм с 1.6.4 на xampp

дай изображение на грешката : }
не вади грешка просто не зарежда сайта и спирам apache и веднага го пускам и всичко е наред ама след някакво време пак
 
1.6.4 пак ли ти прави проблем а може и да е от сайта ако си слагал някакви допълнителни кодове
 
А мислил ли си,че може някой да те flood-i?
 
1.6.4 пак ли ти прави проблем а може и да е от сайта ако си слагал някакви допълнителни кодове
ми слагал съм допълнителни кодове но нито един от тях не е някакъв че да натоварва че да ми спира, само някакви таблици и това е

А мислил ли си,че може някой да те flood-i?
това ми беше първата идея, но се надявах да имате друга идея :D. То на няколко пъти ме бяха flood-нали защото xampp не правеше връзка с SQL , ако мислите че е от flood някои може ли да предложи защита която да ползвам, макар че съм чувал че спасение от това няма :D
 
Last edited:
сложи xampp 1.7.1 и ако пак ти изкарва грешката, я копирай тук
 
винаги има спасение от това ;]...
1. Говори с интернет доставчика ти да филтрира UPD портовете и след това TCP
2. Сложи си Рутер (DLink-524) той към него си има Anti-DDoS Attacks
3. Измисли си anti-ddos скрипт.... даже тука бяхме сложили няколко такива... 1 е мой ;].. но й той не вършеше много добра работа :D :D ако има повече от 3-ма дето те флууд..... :x :D :D ;]
 
Зависи дали е flood от някой келеш който се прави на хакер,тогава може да ти се помогне но ако е някой който знае какво прави и flood-va през много ИП-та едва ли ще може да ти се помогне.Поне не аз :)

А,killer4eto ме изпревари с по полезен коментар.
 
Last edited:
10x много хора ще пробвам всичко дори и Рутер може да си купя нов :D
 
Last edited:
здр разбрах от къде ми се бъгва сайта и то се бъгва само DarkWeb 0.3 понеже с него държа и друг сайт които е на същия xampp просто е в друга папка и на другия му няма нищо. сайта се бъгва когато почна да цъкам различните опции от менюто но без да ги зарежда тоест цъкам много бързо и няма време да ми ги зареди след което после в сайта не може да се влезе а само показва че зарежда и въпроса ми е как да го оправя това ?
 
имам въпрос за DarksWeb 0.3 или може би то е към php за какво е това в сайта понеже си бъгнах сайта махнах това от индекса и то се оправи но така нямам login,char ranking отстрани ,guild ranking отстрани ,register и сигурно още други
ob_start();
session_start();
 
Last edited:
10х много crazyboy погледнах го това дето ми го показа също намерих и ob_start. session_start доколкото разбрах дефинира $_SESSION,$_POST,$_GET но за sessiona_start доколкото разбрах трябва да има ob_start или нещо такова а като го погледнах PHP: ob_start - Manual видях че има
Warning
Some web servers (e.g. Apache) change the working directory of a script when calling the callback function. You can change it back by e.g. chdir(dirname($_SERVER['SCRIPT_FILENAME'])) in the callback function.
но и доколкото разбирам е от това че ползвам xampp (apache) а тук казват че с apache се сменяла някаква директория на скрипта кога се извика функцията но не разбирам как да го управа :S ако някои може да каже :)


извинявам се тук пиша а не в раздел php но просто проблема е свързан с проблема разгледам в тази тема :)
 
Last edited:
10х много crazyboy погледнах го това дето ми го показа също намерих и ob_start. session_start доколкото разбрах дефинира $_SESSION,$_POST,$_GET но за sessiona_start доколкото разбрах трябва да има ob_start или нещо такова а като го погледнах PHP: ob_start - Manual видях че има но и доколкото разбирам е от това че ползвам xampp (apache) а тук казват че с apache се сменяла някаква директория на скрипта кога се извика функцията но не разбирам как да го управа :S ако някои може да каже :)


извинявам се тук пиша а не в раздел php но просто проблема е свързан с проблема разгледам в тази тема :)
session_start() не дефинира $_POST и $_GET а само $_SESSION
 
session_start() не дефинира $_POST и $_GET а само $_SESSION
а да прав си :) само че и това не ми help за проблема иначе 10х