[Help] DarksWeb's Help Thread


този? просто не е едитната темата от реала ще му пиша и ще го орпавим, но тази тема след някой друг ден ще се изтрие и ще има друга на нейно място ;)
 
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'sql_inject.php' (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

?? когато тръгна се рег ?
 
  • Like
Reactions: Backo
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'sql_inject.php' (include_path='.;C:\xampp\php\pear\') in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 4

?? когато тръгна се рег ?

Fix... all done
 
Васко искам да те попитам как мога да си слагам някой модули например сега искам да сложа referal system ( на 0.8 уеба ми бачкаше и знам как се слага ) но тук не моа да разбера /index.php?op=vote&id=Ник пък този web не отваря така модулите... и сега незнам какво да правя някакво решение ?
 
Васко искам да те попитам как мога да си слагам някой модули например сега искам да сложа referal system ( на 0.8 уеба ми бачкаше и знам как се слага ) но тук не моа да разбера /index.php?op=vote&id=Ник пък този web не отваря така модулите... и сега незнам какво да правя някакво решение ?

При 0.1 на даркс мисля, че неможеше така но ще погледна и ще направя ъпдейт на темата ако има някакъв резултат при 0.2 която ще бъде пусната края на тази седмица ще можеш да ползваш реферала по този начин "index.php?op=vote&id="
 
а линкче за фикснатия рег и ранкинга ? :d
 
а линкче за фикснатия рег и ранкинга ? :d

Click

Това е с оправена регистрация. Ще оправя и линка в темата, но малко по-късно и той ще е и с геройте от сезоните.
 
при 0.1 на даркс мисля, че неможеше така но ще погледна и ще направя ъпдейт на темата ако има някакъв резултат при 0.2 която ще бъде пусната края на тази седмица ще можеш да ползваш реферала по този начин "index.php?op=vote&id="

благодаря ще чакам тази седмица :) така е по-добре да се отварят модулите защото и ти можеш да си слагаш ... иначе мерси за инфото ;)
 
Click

Това е с оправена регистрация. Ще оправя и линка в темата, но малко по-късно и той ще е и с геройте от сезоните.

Ми нещо не бачка при мен ... от един друг сайт се регвам става пробвам от тоя не става ... ( на 1.0л версията бачка на Season 3 ep1) не бачка ... от къде идва този проблем ( с новия register съм )
 
ми нещо не бачка при мен ... от един друг сайт се регвам става пробвам от тоя не става ... ( на 1.0л версията бачка на season 3 ep1) не бачка ... от къде идва този проблем ( с новия register съм )

оправил съм сайта и всичко по него което сте писали тук ;) и съм едитнал темата погледни там изтегли си го сложиго, пробвай и ако има проблем пиши тук ;)
 
еми точно с новия регистер съм и пак не мога да се регна иначе не съм казал,че не работи пише,че е успешна ама не е ... не създава акаунт
 
с новия рег като тръгна да се регистрирам - Connection with SQL Server failed! Error #119
 
няма е бачка си рега просто когато се направи акаунт все едно не съм направи акаунт ...
 
няма е бачка си рега просто когато се направи акаунт все едно не съм направи акаунт ...

Ти ме утепа де викат тук :x :D я виж с този файл дали ще стане.

с новия рег като тръгна да се регистрирам - Connection with SQL Server failed! Error #119

Инсталирай уеба!
 

Attachments

  • doregister.rar
    1.4 KB · Views: 78
Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61 .. ?
 
Някоя от колонките в MEMB_INFO ти липсва или е с друго име, погледни и ръчно си оправи ред 61-ви, не е трудно, тъкмо ще понаучиш нещо :)
Ако и на друг дава този Parse error, моля да съобщи, ще драснем по-оптимизиран reg module :}
 
Направо да чакаме v0.2 на края на седмицата :)
 
тоя Проблем от къдее ? Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'denied.php' (include_path='.;D:\xampp\php\pear\') in D:\xampp\htdocs\modules\user\goaddstats.php on line 3
инсталирал съм и doregister,character_manager и пак не става...Плс Хелп
 
Last edited:
Parse error: parse error in C:\xampp\htdocs\bg\modules\doregister.php on line 61 и на мен я дава тая грешка как да я опраа :D
 
parse error: Parse error in c:\xampp\htdocs\bg\modules\doregister.php on line 61 и на мен я дава тая грешка как да я опраа :d

като си е**ш майката :) ламерчо !