[Help] DarksWeb's Help Thread

i don't know... and i have too this problem with s3 ep2 :)
 
i have a problem. and the website is to write - 1 online player, but found that 0 players online. I use DarksTeam Season3 Episode2 Server Files

i don't know... and i have too this problem with s3 ep2 :)

Васко ето с това се оправя. и аз имах тоя проблем преди време.
С на DarkMaster сезон3еп2
http://darksteam.net/guides/[guide]-fix-online-count-memb_stat-552.html

Gedeminas Follow this Guide http://darksteam.net/guides/[guide]-fix-online-count-memb_stat-552.html
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Backo
имам проблеми с тоя web 0.3 понеже използвам тези файлове на даркмастър http://darksteam.net/releases/[release]-muserver-99b-bugless-[1-0m]-7607.html и имам следния проблем пускам мд5 някой път прави ацц-та някой път не когато то си реши тогава прави ацц-та как да го оправя искъм от всеки път да прави ацц, а не когато то си реши имам чувството че ацц-та стават само когато използвам в ацц-то и букви и цифри как да го орпавя този проблем...
 
Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\xampp\htdocs\includes\muweb.php on line 2
Error #123
Loading php_mssql.dll Failed!
Please Enable php_mssql.dll In Your Php.ini на мене е тва ми се появи
 
open php.ini from your web server and remove ";" which is before php_mssql.dll
 
if (eregi("inc/modules.php ??? в php 5.3.x това вече го няма да си знаете
всички имитации на сайтове които съм прегледал ей така ползват eregi...
за това да няма проблеми и за по лесно с един include_once и една функция за проверка всичко става
kernel.php - Its NEW DONT seatch it :D
PHP:
function ext($str) { if(preg_match("inc/".$str."", $_SERVER['SCRIPT_NAME'])) { header("Location: ../index.php"); }
..to be continue, ama ne ot men (finger) :D
и във Файла става
<?
include_once './inc/kernel.php';
ext('stats.php');
//......
?>

Вместо в файл да има около 15-20 mssql_query(....) и други свързани с извличане на информация от Дб-то един клас и толкова...
и никъде не видях mssql_close[?] ... при липсата му остават активни в сървъра /ако глупавицата не ме бърка :D /
така че в края на всеки файл който иска sqlcfg -> on end of file >> mssq_close($DBc); - който ще е в sqlcfg и без това го извиквате :D
PHP:
$DBc = mssql_connect($sqladdr, $sqluser, $sqlpass);
if (!$DBc) die("<center>A Conntection With The Server Cannot Be Established, Please Contact The Tech Support Staff!</center>");

На дизайн ми харесва но кодировката за нищо не става (nod)


Ooo yea ... I said it , cuz i can! ;) (music)
......[Official Video]
 
i just creat an account but it's not saved in Database :( why ?
For example:
asdasdasddasd.jpg
 
uppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
 
Yes, my database has MD5 (ss3ep2 darkteam server), do U have database non-md5 ?
 
Just change your joinserver to non MD5 and edit your MEMB_INFO -> memb__pwd -> type -> from varbinary to varchar
 
  • Like
Reactions: godhoang
Tks over.
It's worked
but i can't create any char :(
error for the name has exist :(
Any name can create for char :(
Helppppppppppp
 
можели да попитам как да си направя хеадера как да го сложа да ми излиза на сайта като хеадер защото го направих с фотошоп на картинка с моя надпис ама незнам как да го сложа който може да помогне нека даде малко инфо или да удари един лс на скаип: c0untr3r-s7rike
 
Ми като си го направил заменяш го и готово :D: кое не разбра ?
 
не разбрах къде се намира оригиналния :Д в коя папка или как по точно да го заменя !!!
 
това го оправих сайта стана 1 път ама някой да помогне с секуритито щото един приятел хакер ми каза че сайта има 0 % сек :Д ако някой е навин срещу ГМ права и процент от печалбите на сайта и на сървъра като цяло нека ми пише на skype : c0untr3r-s7rike !!! ... BB !!!
 
ГОЛЕМ "ХАКЕР" ама хейдъра , не може да си оправи :O :D :D :D :D :D :D :D