[Help] DarksWeb's Help Thread

аз не сам хакер виш какво съм написал не знаеш родния си език :щото един приятел хакер ми каза че сайта има 0 % сек !!! Един приятел а не аз !!! Първо мисли после пиши !!!
 
аз не сам хакер виш какво съм написал не знаеш родния си език :щото един приятел хакер ми каза че сайта има 0 % сек !!! Един приятел а не аз !!! Първо мисли после пиши !!!

Kaжи на твоя приятел да се гръмне
 
Здравейте! Не мога да намеря клиент за с3 еп2. Може ли линк
 
Можели някой да ми инсталира уебшопа, че нещо не става бъркам някъде плс .. скайп ми е : cyclone., (с точката и запетаята) мс предварително. :)
 
Здравейте! Не мога да намеря клиент за с3 еп2. Може ли линк
Spam
Можели някой да ми инсталира уебшопа, че нещо не става бъркам някъде плс .. скайп ми е : cyclone., (с точката и запетаята) мс предварително. :)
Spam
оправих се. :)
Spam
Spam.

Тук не е мястото за тези въпроси и за това не получавате отговор. Моля някой модератор да почисти. (ko6)
 
  • Like
Reactions: heda and GTI
?

You don't have enough points (-2)!

Това ми го дава като се опитам да аддна точки на даркуеб 0.3.С 99б съм.Пише ,че имам точки ,а колкото и да напиша се ми пише
You don't have enough points (-точките които съм въвел)!
 
Имам проблем със сял като пусна сървара и влезна във него със герой и веднага ми исписва тази грешка и ми спира гаме сървара

4128630i.jpg
 
is this web protected? sql injection,xss etc?
somehow someone uploaded a shells, WSO 2.4.
How?
 
Може ли да се махнат гейм мастърите от топа ? на даркс уеб 0.3 ?
 
може :) може и банати те герой да се махнат от топа

ето ти примерен код незнам твоя код как е но трябва да стане така

PHP:
$query = mssql_fetch_array(mssql_query("SELECT * from Character WHERE ctlcode !='32' AND ctlcode !='8' AND ctlcode !='1' order by resets desc ,clevel desc"));
 
Last edited:
Някой оправил ли е проблема при записването на статистиките на дс и блууд кастъл при версия 97+99 ? на 0.3
 
Darksweb 0.3 uses CuteNews 1.3.6.
With cutenews 1.3.6 u can upload a shell into that web.
Is this exploit deleted ?
 
Здравейте ! Ползвам Darksweb 0.3 и се чудя някой дали може да ми направи системка, за сайта при рес на героя, примерно да мога да контролирам точките на рес. Пример: на SM - 500 на BK- 300 на ME - 600 и така ако някой, може да ми помогне ще съм му много благодарен !
 
здравейте относно DarksWeb 0.3 с версия на сървара 97д+99 та въпроса ми е следния
оправих си всичко визоално 95% работи и нямам забележки само 1 нещo не ми e яснo и ми създава проблеми .

Когато адд статс ако е примерно слагам 5 ми изписва

Parse error: parse error in ...\modules\add_stats_do.php on line 60
Toва е ред в който започва информацията за Str/Agg/Vit/Ene и не бачка

Някой ще може ли да го оправи ?

ЕДИТ: Проблема е фикснат
 
Last edited: