[Help] DarksWeb's Help Thread

Ако един сайт не се вижда по един и същи начин при всички browsers и не върви по един и същи начин при всички web servers говори много за хората програмирали го. Сайта може да е хубав, да се ползва да е и лек и така нататък, но за мен не е валиден. Не почвайте "ти тва..,то тва...,ние така..." не се заяждам просто изразявам мнение
 
Ако един сайт не се вижда по един и същи начин при всички browsers и не върви по един и същи начин при всички web servers говори много за хората програмирали го. Сайта може да е хубав, да се ползва да е и лек и така нататък, но за мен не е валиден. Не почвайте "ти тва..,то тва...,ние така..." не се заяждам просто изразявам мнение

На 100% съм съгласен с тебе, но за " валиден" не съм! Каква е тази простотия HTML validation или CSS validation... Сега ще ти задам много лесен въпрос и искам без да ми отговаряш да помислиш: "Как на PHP(Hypertext Preprocessor) ще направиш HTML валидация?" Айде сега... или пък другия ми въпрос: "Как на CSS 3.0 ще направиш валидация за CSS 1;2?" Айде... без отговор само помисли! А, относно как се вижда на browser-ите е много трудно нещо, защото IE и Opera са на един код, firefox и chrome на друг, а самото програмиране на тези интернет браузъри е различно и по различен начин "разчитат" HTML, CSS...

PS: Няма смисъл повече от приказки... :p
 
хеехехе научи php и почна да пишеш пълното име (rofl). Отностно простотията "html,css validation" е как ще се държи сайта при някаква неизправност предполагам че го знаеш щом го мислиш за простотия. Да съм споменал някаде че php валидира html? Css 3 садържа 2,1 такаче кво да ти обеснявам тук вземи разгледай малко. IE и Opera са на различен engine и тук си в грешка. Отностно трудното за browser е пълна глупост единствено проблем е IE6 защото поддържа само CSS 1. Тръгваш да ме затапваш а незнаеш нищо, тогава слагам под съмнение и тва "php monster" типичен българин...... За толкова време не разбрахте ли че тръгвам да говоря за нещо когато имам козове и съм сигурен в него, но винаги има някои които се прави на по-умен.
 
хеехехе научи php и почна да пишеш пълното име (rofl). Отностно простотията "html,css validation" е как ще се държи сайта при някаква неизправност предполагам че го знаеш щом го мислиш за простотия. Да съм споменал някаде че php валидира html? Css 3 садържа 2,1 такаче кво да ти обеснявам тук вземи разгледай малко. IE и Opera са на различен engine и тук си в грешка. Отностно трудното за browser е пълна глупост единствено проблем е IE6 защото поддържа само CSS 1. Тръгваш да ме затапваш а незнаеш нищо, тогава слагам под съмнение и тва "php monster" типичен българин...... За толкова време не разбрахте ли че тръгвам да говоря за нещо когато имам козове и съм сигурен в него, но винаги има някои които се прави на по-умен.

Въобще не си ми разбрал поста... ама никак даже.., ловя бас, че не си помислил и малко над това което съм писал! Firefox, Safari, IceBrowser, Internet Explorer, Google Chrome and etc са базирани на различни source! Само IE е със "скрит" сорс, който уж "сами" са си го написали, но не е така, провери из нета и виж, че преди (4 години мисля, че, но не съм 100% сигурен) един пич пусна част от кода на IE, понеже е напуслал Microsoft :)... Та, май въобще не си ми чел поста... |-( А, да слагаш моите умения под съмнения... просто е смешно..., аз почвам да се чудя какво ти става в последно време... Няма да говоря повече, защото да не кажеш после "ама, така... и..."... Разгледай пак и тогава спори..., и ако си мислиш, че единствения ти проблем е IE6 се лъжеш до дъното на душата (да не ползвам другата дума)... Ай, приятен ден от мен :D
 
Въобще не си ми разбрал поста... ама никак даже.., ловя бас, че не си помислил и малко над това което съм писал! Firefox, Safari, IceBrowser, Internet Explorer, Google Chrome and etc са базирани на различни source! Само IE е със "скрит" сорс, който уж "сами" са си го написали, но не е така, провери из нета и виж, че преди (4 години мисля, че, но не съм 100% сигурен) един пич пусна част от кода на IE, понеже е напуслал Microsoft :)... Та, май въобще не си ми чел поста... |-( А, да слагаш моите умения под съмнения... просто е смешно..., аз почвам да се чудя какво ти става в последно време... Няма да говоря повече, защото да не кажеш после "ама, така... и..."... Разгледай пак и тогава спори..., и ако си мислиш, че единствения ти проблем е IE6 се лъжеш до дъното на душата (да не ползвам другата дума)... Ай, приятен ден от мен :D
Удави рибата.
 
Удави рибата.

Застреля я с поглед.

Само не мога да разбера, защо въобще става дума за тези браузъри.
Еми много ясно, че IE6 ще е зле. Той и IE7 е зле. Ама това е можело за времето си.
Ползвайте новите продукти, за да нямате проблеми. Чиста и проста логика.

Аз нещо само не разбрах за тези валидации, ама карай.
 
Някой въобще поглежда ли я тази тема от @Backo & @ReaL ?
 
човек пиши в скупе , че ме е страх тука да дам сайта , че не се знае колко мога да му разчитам на защитата :)
 
сега няма как да ти пиша в skype като се прибера тогава
 
  • Like
Reactions: boianx
Здравейте смених какви ли не doregister.php но така и неможах да отстряня този проблем някой може ли малко да помогне.Сървара е версия 0.97d 0.99iParse error: parse error in G:\xampp\htdocs\modules\doregister.php on line 61 Благодаря предварително!
 
Дай да видим какво има на ред 61 в регистъра :)
 
$msquery3 = "$db->Execute("INSERT INTO MEMB_INFO (memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,mail_addr,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code,memb__pwd2,fpas_ques,fpas_answ,country,gender) VALUES (?,?,'MuWeb',?,?,$date,$date,'2005-01-03','2005-01-03','1','0','0',?,?,?,?,?)",array($ps_loginname,$ps_password,$ps_person_id,$ps_email,$ps_password,$ps_recquest,$ps_recans,$country,$gender));
 
Виж в MEMB_INFO дали тези ги има memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,mail_addr,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code,memb__pwd2,fpas_ques,fpas_answ,country,gender и дали има някоя друга колона която не е написана тук или е написана тук а ти я нямаш.
 
Би ли ми казал къде да го намеря това MEMB_INFO че нещо немога да го намеря.Мерси
 
Виж в MEMB_INFO дали тези ги има memb___id,memb__pwd,memb_name,sno__numb,mail_addr,appl_days,modi_days,out__days,true_days,mail_chek,bloc_code,ctl1_code,memb__pwd2,fpas_ques,fpas_answ,country,gender и дали има някоя друга колона която не е написана тук или е написана тук а ти я нямаш.

Здрасти извинявай,че пак ти досаждам 2 дена се мъча немога да се справя грешката ми продължава да излиза и няма оправия.Би ли ми преправил файла,че не съм наясно много много с тия неща като го разбутам и само грешки стават.Мерси предварително