[Help] DarksWeb's Help Thread

Имам и друг проблем и той е.

Като напиша нова новина на български ми излизат само
въпросчета от каде има този проблем.

Използвам Full News
 
Искам да задам засега 2 въпроса може да ви се сторят тапи за вас,но аз сам нов и се уча. (То си личи сигурно)
1.Така значи първия ми въпорс е как да сменям името на менюто
Пример "Web Chat" да стане Уеб Шоп да речем.
2.Как да променям менюто.
Пример от "Номе" да води до някоя страница от моя сайт напримерно Как да се сдобием с кредити и там аз да си изпиша валутите и т.н.т за СМС услугите :))
Засега толкоз :)
 
  • Like
Reactions: attackeR
Искам да задам засега 2 въпроса може да ви се сторят тапи за вас,но аз сам нов и се уча. (То си личи сигурно)
1.Така значи първия ми въпорс е как да сменям името на менюто
Пример "Web Chat" да стане Уеб Шоп да речем.
2.Как да променям менюто.
Пример от "Номе" да води до някоя страница от моя сайт напримерно Как да се сдобием с кредити и там аз да си изпиша валутите и т.н.т за СМС услугите :))
Засега толкоз :)
menu.php

EDIT:
някой ако може да направи един гранд ресет модул ще е супер
 
menu.php

EDIT:
някой ако може да направи един гранд ресет модул ще е супер

Ползвай този на MuWeb 0.8 за този уеб Darks 0.1 и ще работи ето и линк:

http://darksteam.net/releases/8177-[release]-grand-reset-module-ranking-[muweb-0-8].html

P.S Следващия път ще те помоля да не пишеш в други теми на Dark's Web's ами само в тази за 0.1 а ако имаш проблеми с 0.3 тогава пиши в нея ;)
 
Ползвай този на MuWeb 0.8 за този уеб Darks 0.1 и ще работи ето и линк:

http://darksteam.net/releases/8177-[release]-grand-reset-module-ranking-[muweb-0-8].html

P.S Следващия път ще те помоля да не пишеш в други теми на Dark's Web's ами само в тази за 0.1 а ако имаш проблеми с 0.3 тогава пиши в нея ;)

хаха добре просто дадох линк на тази тема понеже имаше някъв коментар свързан с тази тема

EDIT: нещо обаче не успявам да се опавя с тази част
Add in the menu index.php?op=grank
Add in the menu index.php?op=gres

определено не е за менюто щот там е това Home Register Download and etc; Като цяло нещо не успявам да се оправя като отворя някой от модулите и ми дава това

Warning: require(../includes/denied.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\xampp\htdocs\modules\gres.php on line 3

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../includes/denied.php' (include_path='.;C:\xampp\xampp\php\pear\') in C:\xampp\xampp\htdocs\modules\gres.php on line 3
 
Last edited:
Darks Web 0.3

@Backo защо не оправиш нещата дето са обсъждани в темата му и да го качиш с оправените работи (нали то за секи проблем се е намерило решение) и така да се избегнат излишни постове :)
 
Значи имам проблем с Register i User Area при регистера изписва че аццто е готово но не го аддва,а при усера просто ме връща в началната страница
Чакам отговор.Мерси!:s
 
Значи имам проблем с Register i User Area при регистера изписва че аццто е готово но не го аддва,а при усера просто ме връща в началната страница
Чакам отговор.Мерси!:s

MD5 on/off? Ако е он сложил ли си MD5.dll?
 
  • Like
Reactions: attackeR and stable
Авторът на този пост е цензуриран за неспазване на правилата на сайта: писане на латиница.
 
Last edited by a moderator:
Можеш да прочетеш и правилата първо..
 
MD5 on/off? Ако е он сложил ли си MD5.dll?
Да,мерси оправих се.Всичко вече бачка на 6 (поне така мисля :) )
1во: искам да попитам как се махат горе бутоните в картинката дето са News,Downloads etc.
2ро: Добро ли е Security-то на сайта ?
 
Да,мерси оправих се.Всичко вече бачка на 6 (поне така мисля :) )
1во: искам да попитам как се махат горе бутоните в картинката дето са News,Downloads etc.
2ро: Добро ли е Security-то на сайта ?

Да :)
 
Sorry che pisha na latinski zashtoto BG mi se bygna imam problem s darksweba kato se reskam mi pishe che nqmam dostatychno zen kato mahna tova s zena kato se res ne mi reska levela prosto mi dava tochki oshte 1 pyt sorry che pisha na latinica
 
Hi, i have problems with Darkweb 0.3 i can't access to Admin Panel,or where can i install admin panel, can you plz give me the link

Thank You
 
Някой може ли да ми даде script за 3rd level hero?
Please Help
 
Може ли някой да помогне, имам проблем с DarksWeb 0.3. Защо като дам на STATISTICS и страницата се мести, както и когато сам в User Area на което и да дам от менюто излиза разместено, може да се уверите сами http://server.games.ok-bg.com/ - acc: test12 pass: test12
Аз имам само на "statistics" Този проблем!
 
добави едно </table> накрая на скрипта statistics.php и ще се оправи ;)
 
  • Like
Reactions: darkkingh
Благодаря за бързия отговор!
btw оправи се :)
 
i cant register accounts. Im Using MD5. Files DZTeam S3 EPI2, The web says that the acc was succefully register but in DB there isnt acc created.

Sory my bad englich, im spanish