[Release] DarksTeam Official Season 4.5 - Beta 6

Status
Not open for further replies.
как да махна MD5 ?

Sql -> MuOnline -> Tables -> MEMB_INFO right click Design Table -> memb__pwd -> varbinary -> varchar 10 -> Save!

После намери joinserver без md5 ;)
 
оправих всичко да тръгва без грешки но неми излиза сървър нито диск 2000000 пъти прегледах ип-та и sql пароли
 
Проблема е в задклавиатурното устройство.

Той почти винаги си е там ^_^

BTW:Кога да очакваме ъпдейт за Chaos Machine %? щото при мене уш е на 99% ама пак фелва ..
 
Той почти винаги си е там ^_^

BTW:Кога да очакваме ъпдейт за Chaos Machine %? щото при мене уш е на 99% ама пак фелва ..
Кое фелва?
 
Итеми + лък крила сичко .. само до +9 сичко е 6
 
Итеми + лък крила сичко .. само до +9 сичко е 6
направи ги да са на 1, предполагам че дарк незнайно защо ги е оплескал нещо, но имам чувството че като е на 1 в действителност ще е 99% тествай и сподели резултат
 
направи ги да са на 1, предполагам че дарк незнайно защо ги е оплескал нещо, но имам чувството че като е на 1 в действителност ще е 99% тествай и сподели резултат
Това важи само за life-а и soul-а без luck (webzen style).
 
направи ги да са на 1, предполагам че дарк незнайно защо ги е оплескал нещо, но имам чувството че като е на 1 в действителност ще е 99% тествай и сподели резултат

Ще пробвам по късно че не ми се спира сървъра ся ;):
 
Това ме разби (rofl)

Той и аз вече 5 пъти го ползвахме в тази тема лафа... сега ли му се засмя?
558a5c31a1b2ec7737f7be94a7b8de50.jpg
 
Той и аз вече 5 пъти го ползвахме в тази тема лафа... сега ли му се засмя?
558a5c31a1b2ec7737f7be94a7b8de50.jpg

xaxaaxxa Руски или Български релтани са тва :D: :D: :D:
 
След като сложих шестия ъпдейт, не мога да се телепортвам на дадени от мене координати с GM героя (/move name mapnum X Y)
 
След като сложих шестия ъпдейт, не мога да се телепортвам на дадени от мене координати с GM героя (/move name mapnum X Y)
/gmove?
 
Да, така и мислех да направя. Благодаря.
 
pafa пробвах с 1 и един хуи то ептен повече фелва да еба реитовете да еба дарка кажи как да ги опрая да не фелват че хорта ми напускат не че иам мн ама .. :D:
 
На мене ми фелва за 3ти левел крила. Днес ще пробвам да въртя итеми за +11, +12, +13.
 
After test this file i'm not sure problem or not , when player trying to login in game , they get stuck on login page, that only one problem i have for now , i dont know maybe it happen about connect server and join server.
 
Status
Not open for further replies.