[Release] DarksTeam Official Season 4.5 - Beta 6

Status
Not open for further replies.
Извинете, че задавам тъпи въпроси, ама върви ли с SQL Server 2000? Гледам, че пише че върви с 2003 и нагоре, но ми е чудно някой пробвал ли е с 2000?
Сега пуснах сървъра с 2000 всичко си върви наред като изключим факта, че прозореца на GS си стои празен.
Хайде дано да тръгне сървъра, уж всичко си върви без грешка, но след малко трябва да ходя на училище и нямам време да свалям client и да си играя с hex editor-a.
върви ест. Тфа че GS ти стои празен не е на добре.
 
Извинете, че задавам тъпи въпроси, ама върви ли с SQL Server 2000? Гледам, че пише че върви с 2003 и нагоре, но ми е чудно някой пробвал ли е с 2000?
Сега пуснах сървъра с 2000 всичко си върви наред като изключим факта, че прозореца на GS си стои празен.
Хайде дано да тръгне сървъра, уж всичко си върви без грешка, но след малко трябва да ходя на училище и нямам време да свалям client и да си играя с hex editor-a.
Къде пише, че работи само с 2003 и нагоре?
А колкото до "празния гейм сървър", провери IP адресите.
 
how to change the free ring when you created a new character?i want to change it for a fo set?
 
Благодаря, че се отзовахте!
Сега ще прегледам файловете да не съм оплескал IP-тата някъде(с рутер съм и много много не еба*ам къде трябва да сложа LAN и WAN IP), дано да го подкарам.
 
абе не бутай ИП-тата никаде оправи иП-тата само в ЦС ии във мап сървъра и всичко ще е наред.

Колкото до скл да варви с 2000 аз сам с него ;):
 
абе не бутай ИП-тата никаде оправи иП-тата само в ЦС ии във мап сървъра и всичко ще е наред.

Колкото до скл да варви с 2000 аз сам с него ;):

Ок, ще пробвам предложението ти, но все пак не трябва ли да сменя 127.0.0.1 с моето локално IP, тъй като съм с рутер - LAN IP-то ми е 192.168.2.102 ...
Сега забелязах, че в gameserver_cs дава някаква грешка при стартирането, а и като цяло и GS и GS_CS като се пуснат от горе си излиза лентата с глупостите, но самия прозорец е празен, един бял квадрат с опций в лентата от горе..
Данеби да е от факта, че гадая с какви IP-та да пусна сървъра?
На всички линкове съм сложил 192.168.2.102, а в самия ServerStartUp задавам реалното си IP..
 
аз лично незнам .!!! аз сам с реално ИП но мисля че няма значение 12.7 бла бла и твоето вътрешно няма зн кое ще сложиш .. така си мисля де ддз аз нямам никакви проблеми с тоя св . ;):
 
Попринцип 127.0.0.1 не трябва да се променя ако нямаш рутер, но аз имам което автоматично означава, че съм прее*ан, тъй като си нямам напредстава къде кое IP трябва да сложа.
Сега опитах с някакъв hex editor да променя ИП-то в main.exe и изобщо не иска да тръгне клиент-а :D
С читавия hex едитор не става щот ми е минал пробния период и никакъв крак не приема... абе и моята не е лесна.. :D
 
Имам проблем със сървъра. Когато се опитам да се connect - ми изписва Disconnected. И като погледна в GameServer & GameServer_CS - пише 5) RankingServer - Disconnected. Как да го оправя? Сигурен съм, че паролата, която съм сложил - съответства.

Извинявам се за двойния пост, но имам същия проблем. Някой ще може ли да ми каже от къде идва и съответно как може да се разреши?
Оправих го, но пак получавам дискънект..
Предполагам, че причината е в неправилно въведени IP адреси в MuServerStartUp.
Някой може ли да ми разясни къде кое IP трябва да сложа конфигурирайки MuServerStartUp?
Благодаря предварително!
П.С Ако някой има същия проблем с ранкинг сървъра нека пише, ще му обясня как да го разреши.
 
Last edited:
A possible information about the Tama Japan Jang?
 
Някой би ли могъл да ми даде файлове за боксове +5, защото аз каквито и итеми да добавя в тях падат все камъни, покани за BC, lost map и др. Ако ли не да ми кажете как да оправя тия работи...
 
абе правя всичко точно и не тръгва , имате ли някакви идеи ?
 
Първо поздравления да работата ! И второ , има ли някой който може да ми едитне main.exe и да мога да add-вам custums итеми ?
 
Ето ви за box +4 , 5 :
Копирате файловете в "MuServer/Data/" .
 

Attachments

  • EventItemBagNew.rar
    1,007 bytes · Views: 24
Омарче забраил си от 1 до 3 :D:

Те са оправени в самата версия самоче да знаете падат не ексл итеми от тези не падат сичко е 6 ;):
 

Attachments

  • BAGSS.rar
    644 bytes · Views: 25
Омарче забраил си от 1 до 3 :D:

Те са оправени в самата версия самоче да знаете падат не ексл итеми от тези не падат сичко е 6 ;):

Доколкото знам проблема е в 4 , 5 .
1-3 си бяха добре по принцип .
 
а maina с кфо да го едит защото пробвам с main cracker ама не се получава
 
Status
Not open for further replies.