[AD] DarkMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 100%

Login-а на Web Shop-a ми струва познато мое произведения.
Дребните работи като Western Union бутона, инструкции също. Но то от малкото се почва ^^
 
ее един свестен човек у тоя форум :Д прав си от малкото се почва :)
 
наистина ей тва " кисна в даркстеам от " не си го копирал от мен никак но прав си от минималното се почва
 
то да не е твое? няма проблем махам го !Значи трябва да го махнат половината форум щото си сложиха такива от рода кисна в даркстеам,живея и т.н. само искам да кажете от кой сървър копирам?мерси много :) PLMN поясни,защо си дал оценка 4/8 ?Честно казано бая сме се постарали с другите от екипа за тоя сървър и доста сървъри са по зле от нашия,дори опенму крашва бе хора !
 
Last edited:
защото не го направихме ГМ ^^
 
тцтцтц дизайна на уеба си е лично мой ако искаш влез в сайта и пак разгледай не е старя дизайн а доколкото,че съм търсил някой да ми го оправя жестоко се лъжеш !Мога да ти кажа,че в момента сървъра е на доста високо ниво няма бъгове няма го скапания краш,който дори и в опенму го има ... :Д има нови мелета,чудовища и т.н. ама се тая...

дизайна на уеба си е лично твой добре така е то е много трудно да замениш 5 картинки да не говори че в сървъра си копирал и спотове от опенму ботони информация и много други но както казаха колегите от малко се почва после ще се превърнеш в маняк и ще копираш сичко дето ти хареше щото няма да можеш да измислиш нищо по добро :D
 
Last edited:
и при повече не крашва... всеки гледа да се заяде за нещо (devil)|-(
 
тцтцтц българска работа вместо си помагаме,то само се плюеме(кой по добър,кой по зле и т.н.) ! Сървъра е на 1 месец и в момента има 12 онлайн !
 
защото не го направихме ГМ ^^

(rofl)(rofl) да човек много искам да съм ви в сървъра гм с по 8 online нз ся треа го качвам по форуми напрао по цял ден искам сам гм ,а до колкото се сещам ти преди ме търсише под дърво и камък да ма напраиш ГМ ама отказах! (rofl)
Имам си сървъри в които съм си ГМ достатъчно брой online и т.н ;)
 
еми като тоя сървър е на 1000 години
 
тцтцтц българска работа вместо си помагаме,то само се плюеме(кой по добър,кой по зле и т.н.) ! Сървъра е на 1 месец и в момента има 12 онлайн !

OpenMu беше на 1 седмица и имаше 100+ :D:
 
Мноо интересно

menuuu.png


:D:
 
не просто хвана троянец и се чуда как стана като бяхме с kaspersky internet securiry sygate fire wall i eset nod32 ебаси... :x

ти даси чувал че нода неможе да работи с други програми ??
 
^ nod32 + avast пробвал ли си?
Не можеш да си включиш пц-то после (nqh)
 
^ nod32 + avast пробвал ли си?
Не можеш да си включиш пц-то после (nqh)

Да Да мисли си това че ти не можеш да ги настроиш да работят заедно си е твои проблем (fubar)
 
простотиите на sNG нямат край OpenMU беше на 2 седмици и имаше 45 онлайн някаде и omaru ми се хвалеше че за 2 седмици направили 45 on :)