[AD] DarkMu S3 Ep1 Exp: 9999x Drop: 100%

HAhahahaha, pri men celiq sait se mesti.. bih se pobyrkal ako resha da igraq.(wheh)
 
при мене не (speechless) :D може ли пик да вида за какво става на въпрос да го фиксна мерси :) И АЗ ЗАБЕЛЗЯЗАХ НО ПРЕЗ МОЗИЛА СИ ВИЖДА ИДЕАЛНО И ПРЕЗ ХРОМЕТО ДРУГИТЕ ... :x
 
Last edited:
да през Mozzila Firefox се вижда нормално, но през другите браузери се мести :p
 
едитнах темата дайте мнение добре ли е :) признавам бутоните за download са от emeraldmu :)
 
Омг..оправете си сайта, че така както се движи няма да привлечете много играчи..
 
А ако не искат? Ти си длъжен да го оправиш, ако искаш другите да играят. Ако ли не shutdown and shift+delete. А и май newguy на гъза си каза, да не пишете по 2 поредни поста а? Ясно е, че от тва сървър няма да стане.
 
Пичага, пробвай да махнеш това отгоре дето е над логото и се движи.. Махни го и виж дали ще се оправи :)
 
Dante не виждам що се правиш на отворен като всеки един сайт с опера или гоогле хромето се вижда като гъз :D да знам,че е от лентата махнах я въпреки,че само в операта се движи така... !
 
Last edited:
big%20day.png

За още информация посетете форума!
WWW.DARKMU-BG.COM
 
Dante не виждам що се правиш на отворен като всеки един сайт с опера или гоогле хромето се вижда като гъз :D да знам,че е от лентата махнах я въпреки,че само в операта се движи така... !

може би другия път като откраднеш някой web няма да се мести (rofl)
но тъй като не можа да го оправиш сам понеже си голям разбирач трябваше да викнеш майстор да го оправи но ти доста време се забави с тоя майстор викна го ма кусно когато шансовете на сървъра паднаха на 0 чак тогава си оправи проблемите с web най-вече

жалко имаше потенциял в тоя сървър
 
тцтцтц дизайна на уеба си е лично мой ако искаш влез в сайта и пак разгледай не е старя дизайн а доколкото,че съм търсил някой да ми го оправя жестоко се лъжеш !Мога да ти кажа,че в момента сървъра е на доста високо ниво няма бъгове няма го скапания краш,който дори и в опенму го има ... :Д има нови мелета,чудовища и т.н. ама се тая...
 
Влезни в сървъра разгледай и тогава ми говори за потенциал !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ей путка майна чудиш се откаде кфо да копираш измисли нещо твое ве ламер ..
 
Къф потенциал бе. Ако не копираше можеше и да го имаш :D

US Thanks Button PLease
 
  • Like
Reactions: FeliXcat