[AD] DangerLinkMu 98r Exp: 150x Drop: 90%

Защо си мислиш , че в днешно време човек пуска сървър за удоволствие ?
Ясно е , че щом има възможност за печалба ще се възползва.

Колкото до сървъра изглежда ми стабилен , администратора е сериозен.
Успех!

Така е, просто никога няма да разберете какво беше тоя сървър за нас преди няколко годинки ;)
@Incognito: След като Анатоли Ви е дал файловете, защо са Ви толкова стари Дата Базите ?
 
Last edited:
Поредният въпрос,който пишеш на изуст.Ако беше толкова заинтересован за този въпрос щеше да намериш отговор в др. тема.Цитирам WARWORLD(Добата): "А до колкото за последната база данни, човека ми каза, че има доста лична... "
btw Exp-то е вдигнато на 150х.
 
Last edited:
ИЦ МИ БИЧЕЗ :>
 
Last edited:
!?!?#?$@$@#@$@:A?DA?SD
 
Last edited:
Когато г-н Анатоли Трифонов (Администратор на Глобком) ми даде файловете, стария оригинален сайт на сървъра (който не успях да подкарам, писан е на ASP) ми каза, че в последната база данни има доста лична информация, която не иска да знам аз, както и администраторите ми. Но все пак направи голям жест, за което съм му благодарен.
 
И затова ти даде тази която я имат повечето поискали да я имат. Така ли?
Щом аз я имам си сметни... колко ти е дал. И ако не е тайна как се пишеше в Му Игри?
 
един от най-лудите hard servers в България
10/10 ;]
 
  • Like
Reactions: PLMN
milioner4e ne se podigravai ti davai davai vrutni po dulboko imash pari davai davai ne se sujelqvai ti si paraliq.. haide be otvorko haide haide be igracho haide haide be otvorko haide..raz 2 3 nomer 1 si ti 4 5 6 ti si nomer 6 (music)
 
Last edited:
Това с exp-то е супер , особено за хората които нямат много време да разцъкват :))
 
По случай празниците и баловете, вдигнахме EXP на 500 до 31 Май.

по добре ще е на 200-300 защото 500 е много