[AD] DangerLinkMu 98r Exp: 150x Drop: 90%

сървъра е онлайн, но си пренасочи банерите :)
 
Users Online: 30

Сървъра се разпадна на цяло :х преебаха го :)
 
Едвали.Имаше проблем със сайта вчера почти цял ден.А относно онлине играчите оня ден вечерта имаше към 79-88 он :)
 
Last edited:
Макс pезетите са вдигнати на 50!
 
Опа аз съм бил цъкнал на банера и за това не ми отвори сайта(wonder)
 
Макс pезетите са вдигнати на 50! и какъв е смисала само където хората си дадоха сумати кредити и итем за да си реснат статса и кво накрая им го сложихте в гъза :)
 
Ако беше толкова заинтересован на колкото се правиш,щеше да видиш къкъв е отговора на въпроса ти в Форума.
 
Извинявам се че ще го кажа но мисля че с този уебшоп на този хубав експи се прееба работата.
Иначе успех все пак.
 
Last edited:
Някога беше нещо ама някога... ебахте мамата на старите играчи като сложихте тоя шоп, айде от него спечелихте пари сложихте античийт, добре, но ако само за това беше шопа, просто неси заслужаваше ;) слагате някакъв фрее античийт, малко повечко внимание от ваша страна и пак щеше да е същата работа ;)
 
Някога беше нещо ама някога... ебахте мамата на старите играчи като сложихте тоя шоп, айде от него спечелихте пари сложихте античийт, добре, но ако само за това беше шопа, просто неси заслужаваше ;) слагате някакъв фрее античийт, малко повечко внимание от ваша страна и пак щеше да е същата работа ;)

Защо си мислиш , че в днешно време човек пуска сървър за удоволствие ?
Ясно е , че щом има възможност за печалба ще се възползва.

Колкото до сървъра изглежда ми стабилен , администратора е сериозен.
Успех!
 
Защо си мислиш , че в днешно време човек пуска сървър за удоволствие ?
Ясно е , че щом има възможност за печалба ще се възползва.

Колкото до сървъра изглежда ми стабилен , администратора е сериозен.
Успех!

Благодаря ти за хубавите думи и пожелания, отколкото предишния пост, разбирам го и го знам, че е глупаво и безотговорно труден сървър с webshop, но вече времената са други, не както преди. Едно време, когато сървъра беше на Глобком, печелеше от хората, които са абонати на интернет доставчика, сега е друго. Точно поради тази причина беше спрян сървъра и го повериха на Done(Добата), който в последствие го даде на мен.