[Help] Cant Start Season 3.2 & Season 4.5/6

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
значи проблема е следния и предполагам че е от видео драйвърите. След като си сложих 7ца сезон3.2 и сезон 4.5/6 неми тръгваха - под неми тръгваха разбирайте щракам на main.exe мигва за секунда един прозорец след, което се затваря. След време това нещо се оправи предполагам инсталирайки някоя друга игра ми е инсталирало драйвери за directX който съм нямал. Вчера дадох да ми ъпдейтне драйверите (ati hd 4800 ми е видеото - това което същност ми ъпдейтва е AMD Vision Control Center. След като го ъпдейтна имах същия проблем като преди. Някакви идеи ?
 

bealex

Member
Joined
Mar 23, 2010
Messages
130
Reaction score
13
i used google translate to see what u write here ...... i i understand u have Os win 7 and u have problems with clients s 3 and 4 .... try to play in winmode
 

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
its just s4.5/6 .. when i click on main black window pops up and close( this version worked perfect before i updated my graphic card drivers).
 
  • Like
Reactions: Dungeon

Dungeon

New Member
Joined
Nov 15, 2009
Messages
2,234
Reaction score
819
its just s4.5/6 .. when i click on main black window pops up and close( this version worked perfect before i updated my graphic card drivers).

same with me , any ideas ? (speechless)
 

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
Използвайте по стари драйвари за Видеото и си инсталлнете DirectX ако нямате и би трябвало да се оправи ;):

BTW: Колегите ми имат същият проблем не могат да цъкат в Сезон 4.5 но не е само от и от драйварите понеже си теглят сезон 6,сезон 5 и могат да играят което също е интересно.

В повечето случеи е възможно да има някакъв добавен антихак или всякакъв вид други costum файлове във клиента които не позволяват да се стартира играта.
В смисъл има атрибути изискващи например visual c++ 2008 & 2005 или Framework 4 extendet.
В днешен ден не може да не се намери почти никъде чист Клиент без най различни добавки..
Опитайте като варианти: По Стар драйвар,Стартиране на играта в Уиндоу Мод,Rifht click on main start as administrator.
Възможно е и от Анти вирусна програма да се получава така.
 
Last edited:

heda

New Member
Joined
Feb 18, 2010
Messages
158
Reaction score
15
Microsoft .NET Framework пробвахте ли да си сложите при мен беше от това и се оправи ;) дано съм бил полезен като го слагате гледаите да не е по голяма версия от 3.5
 

StoneAngel

Well-Known Member
Joined
Apr 13, 2008
Messages
1,077
Reaction score
193
Direct X or netframework :) Visual studio not sure but try it :)
 

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
всички варианти съм пробвал без използването на по-стар драйвер, защото съм пределно на ясно че ще стане но неискам да се връщам назад с стари драйвери :D. Ще пробвам да изтрия по новата версия на netframework и ще оставя 3.5,но ако не се лъжа 7цата варви с 3.5. Нямам нищо в клиента "чист" е .. уж

ЕДИТ: Изтрих си netframeworka и естествено сега го инсталирам пак тъй като непомогна. Обеден съм че е от directx-a, но в add/remove programs нямам directx ... предполагам че варвят с драйверите на видео картата
 
Last edited:

ReSpEc7

Well-Known Member
Joined
Sep 27, 2008
Messages
1,224
Reaction score
259
всички варианти съм пробвал без използването на по-стар драйвер, защото съм пределно на ясно че ще стане но неискам да се връщам назад с стари драйвери :D. Ще пробвам да изтрия по новата версия на netframework и ще оставя 3.5,но ако не се лъжа 7цата варви с 3.5. Нямам нищо в клиента "чист" е .. уж

ЕДИТ: Изтрих си netframeworka и естествено сега го инсталирам пак тъй като непомогна. Обеден съм че е от directx-a, но в add/remove programs нямам directx ... предполагам че варвят с драйверите на видео картата

Нет Фреим Уорковете не си пречат можеш да си сложиш всички без да се сблъскват :) колкото до Директ Екс инсталлни си пробвай щом нямаш в ремуув програмс ;):
 
Last edited:

energ

New Member
Joined
Mar 25, 2010
Messages
324
Reaction score
30
Нет Фреим Уорковете не си пречат можеш да си сложиш всички без да се сблъскват :) колкото до Директ Екс инсталлни си пробвай щом нямаш в ремуув програмс ;):
опитах дава ми че вече имам по нова версия.