[AD] BulgariaMu 97d99i Exp: 250x Drop: 70%

само да не ги хакваха през 2 минути :)
 
какво става с това сървърче беше много добро сега немога да влезна в сайта....
 
какво става с това сървърче беше много добро сега немога да влезна в сайта....

И аз не мога да вляза .Може би са го спрели !
 
Абе уж ги хакнаха и сега оправят.
 
Абе кво да кажа смешници. Веднага да хакнат хубавият сървър.. завиждате ли бе смешки тъпи ... някой ден няма да можете да го хакнете тогава дано се пръснете от яд..
 
Абе кво да кажа смешници. Веднага да хакнат хубавият сървър.. завиждате ли бе смешки тъпи ... някой ден няма да можете да го хакнете тогава дано се пръснете от яд..

Няма сървър,който да не може да се хакне ;)
 
Хакни тогава InfinityMU.NET - Free To Play MMORPG! и ми пиши за резултата xaxa :D като много знаеш. Нали знаеш също така има BackUP .. :)

хаха ти си мислиш че не може ли? ВСИЧКО може да се хакне... просто не всеки може!!!

по темата: сървъра главният ми каза че до тази вечер най късно ще е пуснат но за жалост ще е реснат, но пък ще има нови защити.
 
Хакни тогава InfinityMU.NET - Free To Play MMORPG! и ми пиши за резултата xaxa :D като много знаеш. Нали знаеш също така има BackUP .. :)

Ти го каза .
Вие не сте предприели мерки срещу хакерите - да правите редовни бекъпи ---> вие сте си виновни ..
Колкото до Infinity , преди няколко месеца бяха хакнати ..
 
Няма не пробиваема защита както няма и хубава ракия която да се продава в магазина от 5 лева :D
 
Този го играя от 2008г. FlareMU Досега един път не е бил хакван! А за вървене да не ви говоря. Тука сте били големи хакери обаче!
 
Абе уж ги хакнаха и сега оправят.

Това е резултата от 100% защитата им. :D :D :D
Ако мисля, че с онова факано tweety ще се защитят... :D
 
Last edited:
Това е резултата от 100% защитата им. :D :D :D
Ако мисля, че с онова факано tweety ще се защитят... :D

Лиско ти нещо си бил много отворен бе голям разбирач ше излезнеш. Когато направиш сървър като моя за 10 дена да събереш 91 играча на линия тогава ми лафи мишок. Разади такива мишки кото тебе няма хубави сървъри излезне нещо добро с си скъсвате гъза от завист и правите всичко възможно да го преебете такаче не ми лафи за защитата цирк че си супер смешен и ако още веднъж ми кажеш фес ще разбера от къде си ще пална колата и щи дойда на гости ясно ли ти е шибаняк мялък.
 
  • Like
Reactions: Stoned
BULGARIA MUONLINE GAMESERVER IS ONLINE
WEBPAGE HTTP://WWW.BULGARIA-MU.COM/
bulgariamu-medium.JPG
 
Отново Онлайн ! С голям напредък !
 
Ти го каза .
Вие не сте предприели мерки срещу хакерите - да правите редовни бекъпи ---> вие сте си виновни ..
Колкото до Infinity , преди няколко месеца бяха хакнати ..

Да наистина даже и в Говорилнята ако някой му се търси има написано по темата .

Брат след това което стана и хубаво че има 70+ .Радвам се за вас след като Оригиналното Му-България бавно загива е хубаво че има нещо което да го наследи .
 
  • Like
Reactions: Apec and DeLasale
1/10 МНОГО МНОГО БАВЕН САЙТ!
А НАЙ МРАЗЯ ДА ВИЖДАМ БАВНИ САЙТОВЕ :S
 
1/10 МНОГО МНОГО БАВЕН САЙТ!
А НАЙ МРАЗЯ ДА ВИЖДАМ БАВНИ САЙТОВЕ :S

Това , че интернета ти е слаб си е твой проблем :) мини на по - бърз нет или в твоето село няма друг ?
Нов рекорд 93 Online !