[AD] BulgariaMu 97d99i Exp: 250x Drop: 70%

За всички ново-регистрирани маняци. Ние ви предлагаме още:

Клиент на сървъра е с най новият GameGuard 2011 защита против хакери ако искате да играете любимата си игра в сървър без хакери и чийтери това е точното място за вас заповядайте при нас ние ще ви предложим нещо истинско в сървъра ни има 100% работещи евенти от

Blood Castle - 1.2.3.4.5.6 ,
DevilSquare - 1.2.3.4 ,
Golden Archer-Stones Event ,
Golden Dragon Invasion - +1.+2.+3.+4.+5
DevilSquare Golden Invasion - DS-1 / Box+2 , DS-2 / Box+2 , DS-3 / Box+3 , DS-4 / Box+4
Server Event - Евенти в сървъра се провеждат през ден между 20:00 и 22:00 часа
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Stoned
Сървъра е страхотен от много отдавна не бях играл толкова хубав сървар Браво!! :drinks_cheers:
 
Успех със сървърчето :)
 
ХАЙДЕ ПИЧОВЕ НАЛАЗВАЙТЕ СЪРВЪРА Е РЕСНАТ ЩЕ ГО ПУСНЕМ ДОВЕЧЕРА В 22:00 ЧАСА
WEBSHOP НЯМА И НЯМА И ДА ИМА СКОРО :p
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Stoned
ОФИЦИАЛНИЯТ СТАРТ НА СЪРВЪРА ЩЕ Е НА 08,07,2011 В 16:00 PM GTM+2

Здравейте и добре дошли на всички в България MuOnline от екипа на Сървъра.
Както вече забелязвате Съвръра беше реснат и сега потегляме с пълна сила. Надяваме се, че с ваша помощ ще направим един добър за игра сървър.

Първо на кратко какво ново направихме в сървъра.

1. Добавихме Zen Система, с нея печелите Zen, като гласуват за вас на Линк.
2. Добавихме Голден Арчер, чрез който може да търгувате с Итеми или Бокс.
3. Добавихме 100% Защита на Клиента и на Сървъра. Край на Хакерите вече :).
4. Добавихме в Devil Square 1,2,3,4 по 3 Броя от Златната Инвазия +1,+2,+3,+4.
5. Променихме Дропа на Итеми от Бокс +1,+2,+3,+4,+5. Вижте в Сървър Инфо.
6. Експириенса през седмицата ще си е 250x, а в Събота и Неделя ще е 350x

Повече информация относно Сървъра , Експириенса и Дропа на Box Of Kondum може да намерите, като последвате Бутона [Server Information] в Сайт Менюто.


WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА WEBSHOP НЯМА

WEBPAGE ..:: Welcome to: Bulgaria MuOnline GameServer ::..
 
  • Like
Reactions: Stoned
:O (rofl) това е сайта на дамиан... само малко променен

Еми на foolter-a си пише ама кой да забележи. Дизайна си е страхотен и важното е че са оставени credits на Damian. Защото се пак сайта + системата са негови.

---
Сървъра изглежда невероянто добре. Няма начин как да не го започна (xqx):drinks_cheers:(cgamer)

10/10 = Забелязвам че е положено голямо старание, което много го оценявам, защото такива сървъри рядко се срещат. Надявам се да има доста играчи :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DeLasale
Еми на foolter-a си пише ама кой да забележи. Дизайна си е страхотен и важното е че са оставени credits на Damian. Защото се пак сайта + системата са негови.

---
Сървъра изглежда невероянто добре. Няма начин как да не го започна (xqx):drinks_cheers:(cgamer)

10/10 = Забелязвам че е положено голямо старание, което много го оценявам, защото такива сървъри рядко се срещат. Надявам се да има доста играчи :)

Благодаря сърдечно за добрите думи наистина доста се постарахме
да направим този сървър и се надяваме да има много хора това ще ни радва най много.
 
Админе, провери Mas7er. Като казвам "Провери" нямам съмнения, а съм сигурен, че е с хак. Има ексълънт Лайтинг меч. Познавам го от доста други сървъри и подкара хак в твоя сървър. ТП, 1хит, спийд.
П.С. Продава Бокс+4 в пост и ми го показа, но не успях да снимам. Прави си сам изводите.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DeLasale
Админе, провери Mas7er. Като казвам "Провери" нямам съмнения, а съм сигурен, че е с хак. Има ексълънт Лайтинг меч. Познавам го от доста други сървъри и подкара хак в твоя сървър. ТП, 1хит, спийд.
П.С. Продава Бокс+4 в пост и ми го показа, но не успях да снимам. Прави си сам изводите.

Да допълня също че много бързо вдигна левълите. Докато бях 190 а той 180 изведнъж стана 220 а аз бях 197. Вече е 255. Не съм сигурен дали играе с хак може и да е добър. Но се съмнявам в него.
 
  • Like
Reactions: DeLasale
Да допълня също че много бързо вдигна левълите. Докато бях 190 а той 180 изведнъж стана 220 а аз бях 197. Вече е 255. Не съм сигурен дали играе с хак може и да е добър. Но се съмнявам в него.

Аз ти казвам, че съм играл с него в други сървъри и знам за к'во иде реч. Спийд, Телепорт, 1 хит. А и к'во да му е доброто? Експа не се определя от това дали си добър.
 
  • Like
Reactions: DeLasale
Аз ти казвам, че съм играл с него в други сървъри и знам за к'во иде реч. Спийд, Телепорт, 1 хит. А и к'во да му е доброто? Експа не се определя от това дали си добър.

Не казвам, че човека не е хак но мислил ли си по въпроса, че човека може да си е намерил по-хубав спот за дигане?
 
  • Like
Reactions: DeLasale
Чесно казано беше с хак да но няма да го пуска вече :D оправил съм нещата
мерси на всички за съобщенията. Оправихме Чаос Машината и сега всичко бачка на 100% приятна игра на всички
 
Приятна, ама не! Fr1k1 305лвл 0рес и съм в парти с него, бие по 1800дмг на тарканци :) Има и кундун стаф, но не е от него демиджа! Бан викам аз...
 
Приятна, ама не! Fr1k1 305лвл 0рес и съм в парти с него, бие по 1800дмг на тарканци :) Има и кундун стаф, но не е от него демиджа! Бан викам аз...

Фрики беше герой на админа TPAKTOP героя му беше да дава парти на останалите играчи
които започват токущо с цел да им помогне малко в началото
но го махнахме за да не се сърдят играчите които не са могли да се възползват от помоща.
Ако, има нещо друго от сорта или някакви проблеми или въпроси относно сървъра моля
споделяйте го на скайп bulgaria_muonline
тук не мисля че е мястото за това затова има този Support Skype
да се споделят проблеми ,мнения и препоръки благодаря предварително.
 
Last edited:
Сървъра е добре, дори и аз си направих един герой там. Колко ще го играя е много относително защото нямам кой знае колко свободно време. Пожелават ти много успех да се развие сървъра тъй като е добре направен и си го заслужава. Приятна игра на всички. Добра работа =]
 
  • Like
Reactions: DeLasale
Сървъра е добре, дори и аз си направих един герой там. Колко ще го играя е много относително защото нямам кой знае колко свободно време. Пожелават ти много успех да се развие сървъра тъй като е добре направен и си го заслужава. Приятна игра на всички. Добра работа =]

Благодаря за попожителното мнение наистина доста здраво поработихме
за да направим сървъра и аз се надявам да се развие и да има все повече и повече играчи в него това ще ме радва най много. Благодаря и на всички които помогнаха с идеи и с препоръки за сървъра.

..:: Welcome to: Bulgaria MuOnline GameServer ::.. ЗАПОВЯДАЙТЕ ОЧАКВАМЕ ВИ !!!